Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Zhaklin Lekatari pjesë e “Big Brother VIP”?! Aktivistja zbulon nëse do të bënte seks brenda shtëpisë
Ndryshe • 19:49 13/10/2021
Lekatari zbuloi se i është bërë ftesë për të qenë pjesë e "Big Brother VIP", por nuk ka pranuar. Pse dhe nëse do të ishte pjesë a do të kishte kryer marrëdhënie seksuale, aktivistja zbulon gjithçka për TAR. Zhaklin Lekatari Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Në një intervistë të rrallë, violinisti Olen Çesari zbulon gjithçka në Top Albania Radio!
Ndryshe 19:01 27/10/2021
‘Një gjobë për skenat e dhunës’, telefonata kurth për Bjordi Mezini!
Ndryshe 18:56 27/10/2021
Olen Çesari zbulon pagën më të lartë që ka marrë ndonjëherë!
Ndryshe 18:54 27/10/2021
A e dini se më shumë se gruan shqiptarët duan të dashurën?!
Ndryshe 19:17 21/10/2021
A do ta linte Endi Tufa Top Channel?! Ja telefonata kurth që i bëhet!
Ndryshe 19:37 20/10/2021
Dashuria apo paratë, burri duhet të zgjedhë!
Ndryshe 19:28 20/10/2021
Cilën politikane do të “vaksinonte” Mustafa Nano?
Ndryshe 19:02 20/10/2021