Zhaklina Gjolla zbulon se kush e nxori Kejvinën nga shtëpia e “BBV”!
Pardon My French • 19:10 19/01/2023
E ftuar në emsionin “Pardon My French” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP 2”, Zhaklina Gjolla. Gazetarja e njohur nuk arriti dot që ta vazhdonte rrugëtimin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri sepse vendosi që të ndërpriste eksperiencën e saj dhe të largohej. Zhaklina Gjolla Elona Duro Jonida Aliçkolli Roi Dj
Ronaldo Sharka: “Kiara po kryqëzohet, por sytë i shkëlqejnë për Luizin”!
Pardon My French 19:28 26/01/2023
“Tea i ka nxjerrë vetë fotot me Beartin”, Ronaldo Sharka zbulon të palarat e banorëve!
Pardon My French 19:27 26/01/2023
“Maestro është si Monika Lubonja”, Ronaldo Sharka parashikon finalistët e ‘BBV’!
Pardon My French 19:26 26/01/2023
Nga pëlqimi për Tean e deri tek loja e Oltës, Eni Tare zbulon gjithcka për TAR!
Pardon My French 19:06 26/01/2023
“Maestro është më shumë se maestro”, Eni Tare e ka surprizuar loja e dyfishtë e Armaldos!
Pardon My French 18:54 26/01/2023
Ekskluzivisht për TAR, Eni Tare zbulon si e priti i ati rrëfimin e tij të sinqertë në “BBV”!
Pardon My French 18:42 26/01/2023
Të pathënat nga ‘BBV’, Ronaldo Sharka rrëfen gjithçka për TAR!
Pardon My French 18:06 26/01/2023