Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Arjan Konomi: Konkurrentët mbi 40 -vjeç kanë shkuar me të vërtetë për të gjetur dashurinë, jo si…
Pardon My French • 16:28 25/03/2021
Analisti i njohur, Arjan Konomi, njihet në përgjithësi për paraqitjet televizive, përfshirë edhe punën ndër vite me shkrime të shumta. Tashmë e njohim të gjithë si opinionistin e programit të njohur “Për’puthen”. Mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në Top Albania Radio në emisionin “Pardon My French” të moderuar nga Jonida Aliçkolli dhe Kejvin Kalo. Për të shuar gjithë kuriozitetin tuaj, ndiqni intervistën e plotë. Arjan Konomi Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French 19:54 28/07/2021
Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!
Pardon My French 20:32 15/07/2021
Polici i mirë, polici i keq/ Mos ndoshta shqiptarët festuan më shumë seç duhet fitoren e Italisë?
Pardon My French 18:49 15/07/2021
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French 19:17 08/07/2021
Kundër Rrymës: “Më acarojnë këto ‘vipset’ me këtë aplikacionin që ndërrojnë surratin!”
Pardon My French 19:06 08/07/2021
Polic i mirë, polic i keq: Një kauzë shumë e fortë! Me mend që në ndeshjen tjetër të qani dhe të fitoni para…
Pardon My French 18:37 08/07/2021
Ronela Hajati: “Janë ca njerëz që nuk e meritojnë të ndizet kamera para tyre!”
Pardon My French 18:22 08/07/2021
Polici i mirë, polici i keq: Spitalet e COVID-19 tani duhen përdorur për të trajtuar persona të paaftë mendërisht
Pardon My French 16:57 02/07/2021
Joeli dhe Amarda Toska kanë refuzuar ofertën e Ermal Mamaqit!
Pardon My French 16:46 02/07/2021
Kundër Rrymës: “Jam i lidhur por kam qejf të flirtoj!”
Pardon My French 19:04 24/06/2021
Polici i mirë, polici i keq: Deklarata e Çimit për këngën me Lulin nuk na duhej këtë fillim vere.
Pardon My French 19:03 24/06/2021
Binjakët Veshaj zbulojnë ekskluzivisht në TAR “Margaritën” në jetën e tyre!
Pardon My French 18:45 24/06/2021
Jonida dhe Kevi trajtojnë me nota humoristike dhe ironike çështjen e prindit 1 dhe prindit 2 në këtë pjesë të “Pardon My French”
Pardon My French 20:46 17/06/2021
Në Shqipëri, nëse ndodh një ngjarje si e Eriksen, njerëzit do nxirrnin telefonat të filmonin!
Pardon My French 19:23 17/06/2021
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Pardon My French 19:18 17/06/2021
Polici i mirë, polici i keq: Sokol Balla ngatërron Meghan Markle me Kate Middleton…
Pardon My French 20:16 10/06/2021
U përfol se nuk flet me Arbana Osmanin, Olti Curri sqaron të vërtetën ekskluzivisht në TAR…
Pardon My French 19:12 10/06/2021
Jonida dhe Kejvin japin mendimet e tyre të sinqerta në rubrikën “Polici i mirë polici i keq”
Pardon My French 16:52 04/06/2021
Plazhet shqiptare janë të mbivlerësuara?!
Pardon My French 16:50 04/06/2021
A do ta linte “Klanifornia”-n për “Portokalli”-në? Visjan Ukcenaj e thotë troç
Pardon My French 20:01 03/06/2021
Anjeza Branka zbulon në Top Albania Radio detaje nga projekti i saj më i fundit muzikor!
Pardon My French 15:48 31/05/2021
Agon Nimani larg muzikës, por vazhdon të merret me art…
Pardon My French 15:39 31/05/2021
Malda Susuri rikthehet me një koncert!
Pardon My French 18:33 27/05/2021
Stine rrëfen kujtimet e tij si fituesi i parë i “Top Fest”!
Pardon My French 18:02 27/05/2021
Kundër Rrymës: Nuk mu duk dhe aq keq kënga e Ana Lleshit…
Pardon My French 17:04 20/05/2021
Polici i mirë, polici i keq: Rikthehet seriali “Friends” dhe papritur bota u bë pak më e bukur.
Pardon My French 17:00 20/05/2021
Samanta Karavella flet për jetën e saj private!
Pardon My French 16:48 20/05/2021
Polici i mirë, polici i keq: Tuna bëhet nënë për herë të dytë, si reagojnë Roberti dhe Nora?!
Pardon My French 15:59 14/05/2021
“Akoma s’ka dhënë dorëheqien Lulzim Basha?!”
Pardon My French 15:58 14/05/2021
Capital T armik me Bujupin, ja çfarë thotë Kapo në TAR
Pardon My French 15:56 14/05/2021
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Pardon My French 16:28 06/05/2021
Heqja e orës policore, thashethemi që na theu zemrat!
Pardon My French 16:19 06/05/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 18:00 29/04/2021
“Dua të fle dhe të zgjohem jashtë Shqipërisë”
Pardon My French 17:44 29/04/2021
Eraldo Rexho: “Kam ndarë binjakët Veshaj…”
Pardon My French 17:25 29/04/2021
Jonida Vokshi i rikthehet aktrimit, konfirmohet pjesëmarrja në serialin e Ermal Mamaqit…
Pardon My French 16:47 22/04/2021
Kundër Rrymës: “Më pëlqejnë më shumë macet sesa qentë”
Pardon My French 16:33 22/04/2021
E shkuara e Lulzim Bashës ‘Dj në Hollandë’ prandaj e do kaq shumë gjumin?!
Pardon My French 16:02 22/04/2021
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French 21:44 15/04/2021