Alda Beqiraj

Zbuloni lidhjen e ngushtë midis diabetit dhe shëndetit oral!
Nga kosi te portokalli, ilaçet shtëpiake për të parandaluar erën e keqe të gojës!
Sinjali i Instagram ndihmoi policinë indiane të shpëtojë 20-vjeçarin nga vetëvrasja!
Koha e tepërt para ekranit ‘çon në sjellje vetëvrasëse te fëmijët’, sipas studimit të ri!
Disa nga flamujt e kuq dhe kushtet që ju dhe nëna juaj nuk duhet të injoroni kurrë!
6 mënyra se si mund të reduktoni stresin në 24 orë!
Superfruti që ju ndihmon të digjni më shumë yndyrë gjatë ushtrimeve!
Benefitet e shumta të gjumit të shkurtër të pasdites në kujtesën tuaj!
Lorenci mendon se s’mund të ketë romancë mes Keisit dhe Kristit: Nuk e bëj dot lidhjen
“S’kishte dashuri”/ Keisi për Kristin: Ka qenë afeksion i fillimit
“Femra e dashuruar ka shkëlqim në fytyrë”/ Lorenci thotë se Antoneta ka dikë jashtë shtëpisë
A është i dashuruar? Gerti përgjigjet live në Big Brother VIP Radio
Big Brother VIP Radio/ Elvisi në rolin e Avdiut, këndon live për dëgjuesit
Keisi flet për marrëdhënien me Kristin: Pëlqimi i madh më bëri të mendoj vetëm për të
“Sa marrëdhënie mund të ketë dikush”/ Deamishel pyet Gertin
“Nuk dukej dëshira për t’u afruar”, Antoneta shpreh mendimin e saj për marrëdhënien Kristi – Keisi
“Ke pasiguri në vetvete”/ Fotonia – Oltës: Nuk dua ta ul debatin në nivelin tënd
“Sjellja jote me mua ka qenë shtirje”/ Olta shkrihet së qeshuri pas komentit të Fotinisë
Olta: A vlen ky debat për një batutë?/ Fotonia: Ti më injoron
Big Brother VIP Radio/ Fotonia për Oltën: Bën ca veprime që e çon veten në nivele të ulëta
Big Brother VIP Radio/ Olta shpjegon si nisi debati me Fotoninë
Olta: Fotinia më tha hipokrite/ Luizi ndërhyn: Të shkon hipokrizia
“Ule zërin”/ Debat mes Oltës dhe Fotinisë: Nuk të kam fare në fokus
Big Brother VIP Radio/ Elvisi tregon si e sheh lojën e Oltës dhe Fotinisë
BBV në TAR/ Kristi flet për ndikimin e Sabianit në raportin e tij me Keisin
Kristi shpjegon situatën aktuale me Keisin
Armaldo u eliminua/ Fotinia: E prisja! Elvisi: Ishte momenti i duhur që të dilte
Ndikoi te largimi i Armaldos? Ja si përgjigjet Kristi
Pse Nita e nxori në nominim? Ja çfarë mendon Qetsori
BBV në TAR/ Qetsori shpjegon pse u afrua me Oltën që kur u bë pjesë e shtëpisë
Debati në TAR/ Olta: Pse zgjodhe këtë mënyrë të shëmtuar? Qetsori: Mos më akuzo si gënjeshtar
Emisioni radiofonik/ Qetësori flet për largimin e Armaldos, Olta e quan gënjeshtar
“Ai ka në fokus veten”/ Antoneta për Kristin: Kam dyshimet e mia…
Debat gjatë publicitetit, Kristi i drejtohet Oltës: Sa e bezdisur je/ “BBV në TAR”
“Temë shumë gazmore”/ Luizi pyet Oltën: Pse u gëzove për largimin e Armaldos
Lorenci tregon si e sheh raportin e Keisit dhe Kristit
Big Brother VIP Radio/ Elvisi në rolin e Zhan Klod, rrëfen dashurinë me Deten
“Pse shëmtohesh se je gjithë ai çun”/ Olta – Kristit: Vetëm dhëmbët i ke të bukura
Nis me debat emisioni radiofonik, Olta i kërkon Kiarës ta bëjë ajo prezantimin e para