Klisela Buzo

Gazetarja Iva Korumi rikthehet në TAR, zbulon profesionin që ‘i rrëmbeu zemrën’ dhe hoqi dorë nga media!
“Për shkak të kamerave nuk mund të…”/ Iva Korumi analizon raportin Ilnisa-Meriton: Kur je nënë mendon për videot që do qarkullojnë…”
“Rikja nuk po e përdor bukurinë për ta joshur Meritonin…”/ Habit Iva Korumi: Mund ta nxirrte Ilnisën nga vetja!
“Më vjen keq kur Ledjona qan…”/ Iva Korumi analizon banorët e “Big Brother Vip”: Egla me 300 personalitetet e saj…
“Lidhja e Heidit dhe Romeos është më…”/ Çiftet e “BBV3” në këndvështrimin e Iva Korumit…
“Loja nuk do trupin e bukur, por djalin e fortë…”/ Iva Korumi komenton fenomenin e “Big Brother Vip”!
Nevina Shtylla zbulon se ku mund të shahet e zihet me Ervin Kurtin!
Cfarë i tha Whoopi Goldberg Ervin Kurtit?
“Komplet ndryshe”, Ervin Kurti zbulon gjithçka mbi emisionin e tij të ri me Nevina Shtyllën!
Pse e “braktisi” Shqipërinë Ervin Kurti?
Mosbindja civile ndaj seksit “rrëzon” Ramën nga posti!
‘Korrespondenti i ri’: “Protestë maskiliste, më shumë policë se protestues”!
Dea Vieri refuzon të reklamojë shisha në formë penisi! – Telefonata Kurth
Arjan Bakalli: Kush ka inat Ramën do vdesi nga inati!
Ari Bakalli: Dikur kishte etikë në Big Brother, kurse tani…
Ekskluzive / Vëllai i Ilnisës sqaron raportin me Dritëro Agollin, komenton takimin me Ilnisën!
Ish-banori i Big Brother, Ari Bakalli, komenton “BBV3”: Këtë vit është diçka ndryshe…
Jeta mes Shqipërisë dhe Amerikës, Ervin Kurti në një rrëfim special!
Pjesë e “Dancing With The Stars 3”?! Ja ku do ta shohim së shpejti Nevina Shtyllën…
“Muzikë kur dëgjoj”, Ervin Kurti sjell rubrikën më të re në “E Diell”: Shumë artistë do i shohim në një dimension tjetër…
“Nuk jam pishman për çfarë kam bërë…”/ Graciano Tagani përshkruan eksperiencën e “BBV3”!
Sara hap Kutinë e Pandorës, ja kë çon ajo në nominim!
Bardhi surprizohet nga e motra në “BBV3”, ja mesazhi i saj për banorin!
“Unë nuk kam pritur asnjë përgjigje nga ish-i…”/ ‘Krisje’ mes çiftit Sara-Bardhi?!
Graciano Tagani lë përfundimisht shtëpinë e “BBV3”!
Njihuni me 3 banorët që i shpëtuan nominimit të sotëm, ja kush rrezikon ende!
Partnerja e Albit hyn në “BBV3″/ Përlotet banori, ja vendimi që merr…
“Mbylle gojën o grua 30 e ca vjeç…”/ Agravon debati mes Rikes dhe Eglës!
‘Kriset’ miqësia mes Romeos dhe Meritonit: Ti na le pa bukë dhe pa cigare!
I përmendi emrin e vajzës, Meritoni nuk kursehet me Ledjonën: Ti viktimizohesh!
“Sara po shfrytëzon Bardhin…”/ Gazetari nga Kosova analizon “BBV3”: Do ketë ‘përplasje’ mes Meritonit dhe Ilnisës!
Hyri në shtëpinë e “BBV3”, Kevin Agolli komenton takimin me Ilnisën!
Ish-banori i Big Brother, komenton “BBV3”: Këtë vit është diçka ndryshe…
Ekskluzivisht për TAR/ Vëllai i Ilnisës sqaron raportin e familjes së tij me Dritëro Agollin!
Habit i biri i Gazit, gati të vërë bast live në emision!/Dea Vieri komenton videon virale me Romeon!
Pse e la Shqipërinë Gent dhe Xhoi Bejko?
Gent Bejko zbulon arsyen e ‘shkëputjes’ nga ‘Portokallia’!
Gent Bejko zbulon kuptimin dhe krijimin e SHBLSH!
Nga peticioni i intelektualëve shqiptarë, te vdekja e Alexei Navalny, gjithçka që u trajtua në SNËH!