Klisela Buzo

Armaldo Kllogjeri, strategjia e një Binjaku brenda BBV!
Armaldo ka besim të plotë te loja e tij: “Kam akoma për të dhënë!”
Sipas këtij banori, Olta Gixhari fiton Big Brother Vip!
“Je frikacak, je burracak…” Luizi ‘nuk kursehet’ me Armaldon!
“Po të isha single…” Loja e Armaldos brenda shtëpisë së BBV!
Këshilla e Luiz Ejllit për një lojë më të mirë në BBV!
Sa ka ndihmuar pjesëmarrja e tij e mëparshme në Big Brother?! Valbona Mema komenton lojën e Bjordit…
“Amosit duhet t’i largojmë Dean!” Mos ndoshta Luizi ka plan ‘të sulmojë’ Amosin?!
Raporti i saj me Amos mërzit përsëri Dea Mishel!
Armaldo nuk ia ka më frikën nominimit, sipas tij sonte del Efi!
Kiara Tito, bricjapi tipik brenda shtëpisë së “Big Brother”!
“Ma jep fjalën?!” Çfarë i kërkon Luizi Kiarës?!
Kundërshtare e re për Luizin?! Diola ‘zë vendin’ e Oltës!
Kiara nuk ia kursen fjalët Luizit: “Sa depresiv je ndonjëherë!”
Vetëm ky person e nxjerr Luiz Ejllin jashtë shtëpisë së BBV!
Si do reagonte Diola nëse eleminohet nga shtëpia e BBV?!
Olta Gixhari zbulon pikën e dobët të Luizit!
Kiara nxehet me Luizin: “Me mua luan?! Njeri i paqëndrueshëm…”
“O lepur. Frikacak. Dridhesh!” Po këtë herë me kë e ka Luizi?!
Luizi mërzitet me Kiarën pakënaqësitë ia shfaq Efit!
Nga pëlqimi për Tean e deri tek loja e Oltës, Eni Tare zbulon gjithcka për TAR!
“Maestro është më shumë se maestro”, Eni Tare e ka surprizuar loja e dyfishtë e Armaldos!
Ekskluzivisht për TAR, Eni Tare zbulon si e priti i ati rrëfimin e tij të sinqertë në “BBV”!
Kjo grua nuk njeh moshë! Modelja 74-vjeçare inspiron me veshjet e saj…
Një gaforre si Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”!
Luizi në BBV: “Nëse hyn ish i dashuri i Kiarës, ai më nxjerr jashtë direkt!”
Çfarë ndodhi brenda shtëpisë së BBV që habiti Valbonën?! “Brez i çuditshëm është!”
Olta dhe Efi afrohen me njëra-tjetrën, reagon Luizi!
Pse nuk e puth Kiara Tito Luiz Ejllin?!
U akuzua se qëndron vetëm me Luizin, reagon Kiara!
Ekskluzivisht për TAR, Eni përshkruan banorët e BBV!
Ekskluzivisht për TAR, Eni Tare zbulon si e priti i ati rrëfimin e tij të sinqertë në “BBV”!
“Nuk arrita të futem dhe unë në atë luftë…” Eni Tare përshkruan eksperiencën e tij në BBV!
“Manipuluese, e paparë, super negative…” Kur bëhet fjalë për Olta Gixharin, Efi nuk kursehet!
Juristja bën seks sipas ligjit, i shoqi thyen…
Zhaklin Lekatari flet në lidhje me ndikimin e Big Brother në jetën e saj!
“Nuk bëhem pjesë e ditëlindjes së Oltës se jam vogëlush”, Ronaldo Sharkës s’i del e keqja!
“Olta nuk është e ligë por teatrale”, Zhaklin Lekatari ka një mendim për secilin banor të BBV!
Zhaklin Lekatari: “Nëse do isha brenda do ngacmoja Luizin!”