Kreizia Velija

“Plastic Hearts” i Miley Cyrus shpallet albumi ‘rock’ më i mirë në vend
Vrasja e të riut në Tiranë, arrestohet efektivi që e qëlloi
Top Awards: Bardhi është edhe më i luajturi në “Top Albania Radio” dhe “My Music Radio” këtë javë
Fansat, të bindur se Afërdita Dreshaj nuk është shtatzënë. A po gënjen modelja?!
Debate të ashpra në “Për’Puthen”, produksioni përjashton Shqipen nga spektakli
A kanë bërë ndonjëherë shqiptarët ‘vjedhje të vogla’ kur kanë qenë të vegjël?! – Pjesa 2
A kanë bërë ndonjëherë shqiptarët ‘vjedhje të vogla’ kur kanë qenë të vegjël?!
Emërtimet greke në Google të relievit tonë, Marin Mema fajson qeverinë shqiptare
Top Awards: Humus rikthehen pas më shumë se një dekade – zbuloni kush janë për ju që nuk i njihni!
Vesa Luma ka përgjigjen epike për fansen që e akuzon për ndërhyrje estetike
Loredana vendos të tregojë më shumë për veten në këngën e re
Si mund t’ju frymëzojnë personazhet e famshëm gjatë izolimit në shtëpi
Kylie Jenner e pa vendosur me ngjyrat e flokëve
A do të guxonit t’i thonit lamtumirë flokëve tuaj ashtu si Halsey?!
Top Awards: Çfarë surprize vendi i parë këtë javë!!!
Angelina Jolie di si të ndihmojë të rinjtë, ja çfarë po përgatit ajo…
Alketa Vejsiu infektohet nga Covid-19: “Koronavirusi nuk është shaka”
Billie Eilish ‘çmend’ rrjetin, e gjeni dot ngjyrën e atleteve të saj?!
Ava Max zbulon tmerrin e përndjekjes nga fansi
Petrit Çarkaxhiu zbulon brengat që ka sa i përket këngëve komerciale shqiptare
Top Awards: Shkundje e “Top 5”, shikoni çfarë ka ndodhur këtë javë
Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë!
A ndikohen shqiptarët nga besimi fetar në jetën e përditshme?! Ja çfarë thanë për Live From Tirana
A janë ribashkuar Kylie Jenner dhe Travis Scott?!
Chrissy Teigen: “Qëndruam në heshtje, por jemi mirë”
Top Awards: Marsela Çibukaj ripunon “JON”
Big Basta i bën një dedikim romantik Vesa Lumës
Publikojnë lajm fals reagon Dua Lipa: “Është gënjeshtër e turpshme”
Pas dënimit me arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë
Autorja e Hell’s Kitchen: “Ja përse vendosa ta transmetoj momentin kur Renato ofendon konkurrenten”
Neda Balluku: “Skandali i Renatos në Hell’s Kitchen ndikon tek traumat e personit”
Autorja e “Hell’s Kitchen” zbulon përse vendosi ta transmetojë momentin kur Renato Mekolli ofendon konkurrenten
Dua Lipa si rrallëherë shfaqet ‘topless’
Neda Balluku: “Skandali i Renatos në Hell’s Kitchen ndikon tek traumat e personit”
Renato Mekolli i kërkon falje publike konkurrentes që e quajti ‘qorre’
Ëndrra vazhdon…
Neritan Liçaj: “Ja përgjigja ime nëse më kapin pa maskë në rrugë”
“Të Gjithë së Bashku në Shtëpinë e Fëmijës” nisma e një grupi gjimnazistësh në Fier!
‘Apple’ humbet 81 miliardë dollarë që nga dalja në treg e ‘iPhone 12’