Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Sindi Reka

Orgazma në gjumë? Zbuloni çfarë fshihet pas imagjinatës tuaj…
Jeni gati për të dëgjuar këngën e re të Mozzik?
Çfarë po ndodh me Ermalin? Këngëtari bie pre e një sulmi kibernetik!
Eni Koçi ka humbur plot 9 kilogramë dhe duket se nuk ka të ndalur…
“Jam thjesht e acaruar që më ka kapur një paralizë…” Loredana ndan me ndjekësit shqetësimin e saj!
Paloma rrëfen historinë e trishtë të abortimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”!
”Vdiqa me të puth”, shtrirë në krevat Fifi dhe Graniti nuk kursejnë fjalët e bukura për njëri-tjetrin!
“Mu vërsul sikur i kisha…”, Iliri bën thashetheme për Donaldin pas debatit për Semin dhe nuk e fsheh inatin!
“Diçka e bukur po vjen”, Melinda na paralajmëron surpriza…
Cilën politikane do të “vaksinonte” Mustafa Nano?
Cila nga 3 partitë politike është “e helmuar” sipas Mustafa Nanos?
“Do ma rregullosh dhëmbin se e ke dorën e lehtë”, si reagoi Fjoralba ndaj kërkesës së çuditshme?
Cila këngë e “Dafinë Moj” mban fronin në albumin e Dafinës?
Fero zbulon datën e publikimit të këngës së tij të fundit shqip!
“Vë bast që kur të dalësh nga këtu do martohesh me Borën”, Donaldi diskuton me banorët dhe rrëfehet si kurrë më parë…
Amarda Toska tregon përfundimisht se përse nuk pranon të jetë pjesë e filmave të Ermalit!
Çfarë po ndodh? Babai i Capital T dhunohet nga disa persona të maskuar!
“Borës i ka nxjerrë probleme kjo puna me mua”, Atdheu flet për herë të parë pas lajmeve për lidhjen mes tyre!
“S’ke ku me e puth përveç gojës”, Almeda Abazi i kundërpërgjigjet ndjekëses që e kritikon për të birin!
Paloma mendon se Ardit Çuni është homoseksual, përgjigja e tij e ashpër prish marrëdhënien e tyre!
Cilën politikane do të “vaksinonte” Mustafa Nano?
“Rrjetet sociale janë përforcues i gjendjes depresive!”
“Në atë stadium, jo Covid-in po mund të merrje edhe gonorrhean!”
Arsimi në Shqipëri/Edmond Tupja: “Lindita Nikolla duhet të bëjë diçka për të rinjtë”!
“Ambasadori britanik ju ankua kryeministrit për shtëpitë e barit, ai ka për vete shtëpi betoni!”
Arbana Osmani uron të birin për ditëlindje dhe na “i bëri sytë zemra” me fjalët për të!
Brenda festës së çmendur të ditëlindjes së Encës!
“Vdekjen e dija, po që Beyonce do më merrte shokun e ngushtë se kisha menduar”, Elvana bën urimin e veçantë për Valdrinin!
“Më thanë që e ka marrë i ati, ndërkohë Andrei ishte në punë”, Paloma rrëfen momentin kur mendoi se i rrëmbyen vajzën
Xhensila, Ghetto Geasy dhe Majk së shpejti do të “rrëfejnë mëkatin e tyre”!
Bëhuni gati të rrëqetheni kur të dëgjoni këngën e re të Kidës!
Nuk e shohim kurrë njësoj! Rina publikon një foto nga Turqia dhe duket totalisht ndryshe…
Beatrix Ramosaj zbulon se çfarë i ka ndodhur pasi u infektua me Covid!
Pasi mohuan kategorikisht se ka diçka mes tyre, Donaldi gdhend në dru portretin e Semit
I takon dhe asaj! Ronela Hajati na tregon pak nga pushimet e saj në New York
“Goca nuk e di fare që ne jemi të divorcuar!”, Robert Berisha jep mesazhin për t’u marrë shembull nga të gjithë!
“A ja fërkuat njëri-tjetrit…” Fifi nuk mban xhelozinë për Granitin, teksa ky i fundit i thotë se janë vetëm shokë!
Nga planet për zgjerimin e familjes deri te detajet e skandalit me bashkëshortin, Angela Martini i rrëfen të gjitha!
“Mundet me ndodhë, pse jo?” Fjolla Morina zbulon planet e së ardhmes në politikë!