A Live Night
Çfarë historie fshihet pas këngës “Ninullë”, Shpat Deda zbulon ekskluzivisht detajet e veçanta!

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

E ka pritur Shpat Deda që do të arrinte të fitonte çmimin e rëndësishëm në BAFTA?

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

Si e kujton fëmijërinë e tij artisti Shpat Deda?

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

Artisti Shpat Deda zbulon me detaje si nisi gjithçka si pjesë e grupit “Quiet Hours”!

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

Shpat Deda zbulon çelësin e një marrëdhënie të shëndetshme, të qëndrueshme dhe pa pretendime!

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

Shpat Deda si rrallëherë flet për partneren e tij në mënyrën më të veçantë!

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

Çfarë kujton Shpat Deda me nostalgji nga fillimet e karrierës së tij e zbulon në “A Live Night”!

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e…

Bëhuni gati për një mbrëmje të paharrueshme me Shpat Dedën në një “A Live Night” special!

Ledion Liço rikthehet me skuadrën e tij të Top Awards 2016 duke sjellë emisionin më…

Ja disa nga këngët që Shpat Deda këndon live në koncertin e 21 Qershorit në “A Live Night”!

Histori dashurish pa fund kanë Shpat Dedën në sfond. Mes zjarrit të shkëndijave të para, oqeanit të…

‘Udhëtim në fjalë e tinguj’ nga Shpat Deda vjen më 21 qershor në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Shpat Deda është një artist që nuk zhgënjen aspak në prodhimet e tij muzikore. Një artist…

Për ju që e keni humbur, ja se kur transmetohet koncerti i Shpat Dedës!

Shpat Deda është imazhi i artistit që transmeton paqe, me artin, zërin melodioz dhe kitarën…

“Ëndërroj” feston 15-vjetorin në shtëpinë e “Big Brother VIP”!

Shpat Deda është një artist që nuk zhgënjen aspak në prodhimet e tij muzikore. Një…

“Ato janë kujtimet që…”/Kejsi Tola rrëfen si asnjëherë më parë kujtimet rreth fëmijërisë së saj!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

“Dhe të dua unë…”/ A ka menduar ndonjëherë Kejsi Tola që të heqë dorë nga muzika?

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

Sa e vështirë ka qenë për Kejsi Tolën të arrinte deri këtu me suksesin e saj?

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

“Kemi një gjë që na lidh shumë fort…”/Kejsi Tola rrëfen për herë të parë të vërtetën lidhur me Flori Mumajesin!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

“Për mua është dashuria e ..”/Cili është përkufizimi i suksesit për një artiste si Kejsi Tola?

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

“Kur kam dalë në skenën e Eurovisionit…”/Një rrëfim mjaft i veçantë nga Kejsi Tola për rrugëtimin e saj në muzikë!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

“Kam ëndërruar shumë gjithmonë që…”/Këngëtarja Kejsi Tola tregon se çfarë e bën më shumë krenare tek vetja!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

Çfarë nuk arritëm të shihnim ne nga eksperienca e Kejsi Tolës pasi ajo u shpall fituese në moshën 15-vjeçare tek Ethet!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

Kejsi Tola zbulon në “A Live Night” si erdhi bashkëpunimi me producentët ndërkombëtarë!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

“Ndjesia më e bukur e karrierës…”/Kejsi Tola rrëfen gjithçka rreth albumit të ri të saj “Luminous”!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura…

Gjithçka që këndoi sot Fifi në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Çfarë do i thoshte Fifi vetes së saj 14-vjeçare?! “Prit deri më 9 dhjetor 2021 se do të vijë Adis Patushi në jetën tënde!”

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Çfarë do kishte bërë Fifi ndryshe në “BBV”?! Ja çfarë zbulon artistja në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi zbulon hapat e parë në muzikë në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi në “A Live Night”: “Deri te Adisi kam menduar që kam dashur, por nuk e dija çfarë ishte dashuria…”

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi në “A Live Night”: “Tekstin e parë e kam shitur 25 euro!”

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi në “A Live Night”: “Mamin nuk e kanë lënë të këndonte sepse nëse bëhesh këngëtare bëhesh k*rvë!”

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi në “A Live Night”: “Kam shitur këngë për të ndihmuar familjen time…”

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi shprehet për prindërit e saj në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Fifi flet për fëmijërinë e saj në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur…

Ja cilat hite do të performojë Fifi në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një…

Fifi është artistja që do të kemi kënaqësinë ta ndjekim këtë javë në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një…

Gjithçka që këndoi Xhensila Myrtezaj sot në “A Live Night”!

E ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një…

Ky është mesazhi i Xhensilës për dëgjuesit e “A Live Night”!

E ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një…

“Ishte surpriza më e bukur në jetë!” Xhensila Myrtezaj shprehet për vogëlushen e saj, Ajkën, në “A Live Night”!

E ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një…

Si asnjëherë më parë, Xhensila Myrtezaj flet me fjalët më të ëmbla për Besin!

E ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një…

Çfarë është sukses për një artiste si Xhensila Myrtezaj?!

E ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një…