S’e Kam me Ty
“Donaldi vishet yll, influencon…”/Stilistja Valteri tregon emrat e personazheve më me stil në edicionet e BBV!

E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” sot ka qenë stilistja e njohur, Enxhi…

Astrologia Denisa Shyle parashikon fituesin e “Big Brother VIP 3”!

E ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë astrologia…

“Si çun lagje…”/Enxhi Valteri komenton stilin e veshjes së djemve në BBV3: “Romeo, skandaloz…”

E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” sot ka qenë stilistja e njohur, Enxhi…

Heidi, Erjola apo Françeska?! Kush nga banoret ‘mban kurorën’ për stilin e veshjes sipas Enxhi Valterit…

E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” sot ka qenë stilistja e njohur, Enxhi…

Të pikturosh me trupin tënd dhe jo me penela/Stela Rustemaj zbulon gjithçka për artin e saj…

E ftuar ditën e sotme në emisionin “S’e Kam me Ty” ishte Stela Rustemaj. Ekonomiste…

Ekskluzive në “S’e Kam me Ty”/ Lajla Përnaska tregon historinë sesi u mor në rajon!

E ftuar sot në “S’e Kam me Ty” ishte Lajla Përnaska. Ajo u shpreh për…

Aktorja Rozi Kostani kujton hapat e parë të karrierës/ Refuzoi rolin në filmin e famshëm për shkak të skenave erotike, çfarë ndodhi më pas?!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Diola Dosti zbulon detajet e lidhjes me Erolld Belegun!

E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë Diola Dosti. Nutricionistja e njohur…

Si ka nisur i gjithë pasioni për nutricionin?! Diola Dosti: “Aty ishte ajo forca ime, një thirrje e brendshme…”

E ftuar sot në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë Diola Dosti. Nutricionistja e…

Edi Manushi bën bashkë Vasilibi Qiçunin dhe Iqini Rirjakon…në një duet ekskluziv

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Historia frymëzuese e Juxhina Sotiri Gjoni, gruaja presidente për Shqipërinë e NATO-s!

E ftuar në emisionin e sotëm të “S’e Kam me Ty” me Jonida Aliçkolli, Elios…

Olsa Muhameti për herë të parë flet për momentet e vështira që po kalon me nënën e saj dhe ka një falenderim!

E ftuar sot në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë autorja e programit “Për’Puthen”…

“Do të ketë gjithmonë një pjesë në zemrën time kudo…”/Olsa Muhameti zbulon lidhjen e saj me “Për’Puthen” dhe Top Channel!

E ftuar sot në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë autorja e programit “Për’Puthen”…

“Më keni sfiduar karrierën…”/Olsa Muhameti zbulon se ka censuruar “Për’Puthen” sepse kishte shumë erotizëm dhe…

E ftuar sot në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë autorja e programit “Për’Puthen”…

“Jam natyrë e guximshme…”/Olsa Muhameti zbulon në TAR se si ka nisur rrugëtimi i saj në botën e medias!

E ftuar sot në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë autorja e programit “Për’Puthen”…

“Banorët nuk duhet të përmendin fëmijët…”/ Klevis Vaqari analizon “BBV3”: Shoh diskriminim me bazë gjinore!

Klevis Vaqari, psikologe, menaxhere dhe drejtuese projektesh në organizata të ndryshme, ishte sot e ftuar…

Vendimi më i vështirë në jetën e Deborah Keçi: Vazhdimi i studimeve të larta apo sporti?

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Nga fituese e maratonës së vrapit në 2016 në pjesë të ekipit të Bashkisë së Tiranës, historia motivuese e Deborah Keçi!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Deborah Keçi rikujton fillimet e saj me sportin e notit dhe mbështetjen e familjarëve për të nisur këtë rrugëtim!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

“Terapia Lego”/Lindjana Laçi zbulon më shumë rreth risisë më të re në sistemin e burgjeve në Shqipëri!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Lindjana Laçi përshkruan ndjesitë e para kur mori postin e drejtoreshës në IEVP “Ali Demi”!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

“89 kënde lojërash nëpër të gjithë Tiranën urbane nga zero”/Erinda Fino na njeh me punët më të realizuara të Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Erinda Fino tregon eksperiencën e jetesës në Japoni dhe mesazhin e veçantë për rikthimin në mëmëdhe!

Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i…

Luiza Gega tregon ekskluzivisht në “S’e Kam me Ty” sakrificat e stërvitjes intensive në Kenia!
Nga banori që gërhiste më shumë tek kushtet që i plotësoi Vëllai i Madh, Ervin Gonxhi zbulon gjithçka në TAR!

Sot i ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë ish-banori i shtëpisë së…

Posteri i koncertit pas daljes u komentua shumë, Ervin Gonxhi sqaron si qëndron e vërteta në TAR!

Sot i ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë ish-banori i shtëpisë së…

Ervin Gonxhi rrëfen eksperiencën e tij në BBV3: “Më dha një shtysë shumë të fortë…”

Sot i ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë ish-banori i shtëpisë së…

“Një eksperiencë unike…”/Skerdi Faria banor i shtëpisë së BBV?!

I ftuar në emisionin “S’e Kam Me Ty” ka qenë Doktori Skerdi Faria, CEO i…

Problematikat e lëkurës dhe trajtimi i tyre, Besmira Shpendi zbulon gjithçka rreth produkteve organike!

E ftuar në emisionin “S’e Kam Me Ty” ditën e sotme ka qenë Besmira Shpendi. E…

Emrat e përfolur që do të jenë në BBV3 bazuar në shenjën e horoskopit do të kenë këtë ecuri…

Sot i ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë astrologu Hysgen Dauti. Ai…

“Solli të shoqen dhe të dashurën…”/Skerdi Faria zbulon rastin e papritur në klinikë dhe tregon ndërhyrjet që bëjnë më shumë shqiptarët!

I ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë doktori Skerdi Faria. Ai ka…

Kompani marketingu i kanë propozuar Lei Krajës që të hapë një llogari në OnlyFans…

Në emisionin e ditës së sotme “S’e Kam me Ty” një nga temat e diskutimit…

Tetori Rozë dhe misioni i sensibilizimit për të rritur vëmendjen ndaj kancerit të gjirit/Dr. Skerdi Faria: “Ftoj të gjitha vajzat dhe gratë të bashkohen me ne…”

I ftuar ditën e sotme në emisionin “S’e Kam me Ty” ishte Dr. Skerdi Faria….

Moderatorët e “S’e kam me ty” na tregojnë surprizat e emisionit që fillon të enjten në Top Albania Radio!

Të ftuar sot në emisionin e pasdites në Top Channel, “Ftesë në 5″ ishin Jonida…

Rikthehet “S’e kam me ty” në Top Albania Radio, nga data 26 janar!

A e keni menduar ndonjëherë sa shumë televizione janë bërë, sa shumë programe, sa e…

Eni Çobani zbulon në “S’e Kam me Ty” nëse ndihet e lodhur dhe kur do të heqë dorë nga profesioni i saj…

Emisioni i emisioneve “S’e Kam me Ty” vjen përsëri këtë të enjte nën moderimin e…

Emisioni më i ri në TAR, zbuloni me kë s’e ka Jonida dhe Isli…

Nisi sot emisioni më i ri i titulluar “S’e kam me ty”, në  Top Albania…