Pasó Mondial/Parashikimet e finales së botërorit!
Pasó Mondial • 18:25 17/12/2022
Pas një sezoni super të suksesshëm në Pasó’ Euro 2020, Top Albania Radio vjen me një mbulim 360° të Kampionatit Botëror të Futbollit Katar 2022. Me analiza, informacione, të ftuar specialistë të futbollit, personazhe VIP dhe tifozë, si edhe situata gazmore për të përcjellë një atosmferë energjike në radio dhe për të vazhduar traditën e informacionit sportiv live në valët e radios më të dëgjuar shqiptare në botë. Glenti Nallbani Ardi Cani Lorenc Jemini
Pasó Mondial/Parashikimet e finales së botërorit!
Pasó Mondial 18:25 17/12/2022
Pasó Mondial/ Messi apo Mbappe?
Pasó Mondial 17:50 15/12/2022
Pasó Mondial/ E gjithë bota në këmbët e Messi-t…
Pasó Mondial 16:49 14/12/2022
Pasó Mondial/ Messi apo Modrić? Historia e trajnerëve kroat në Shqipëri…
Pasó Mondial 16:38 13/12/2022
Pasó Mondial/Historia e njëjtë e Skaloni dhe Dalic nga provizorë në lider.
Pasó Mondial 19:50 12/12/2022
Pasó Mondial/Sherri pas ndeshjes Argjentinë-Holandë. Bisedë me Lorenc Jeminin dhe Ardi Canin.
Pasó Mondial 17:33 10/12/2022
Pasó Mondial/ Ronaldo kërcënon me largim nga Botërori. Në studio me Ar Bakallin dhe Lenida Halilaj.
Pasó Mondial 16:55 08/12/2022