Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Libri në radio: “Pa pikë, pa presje” libri i shkruar ëmbëlsisht në gegnisht nga Ardian Ndreca…
Sot Nuk Është e Hënë • 22:14 20/04/2021
Në “SNËH“, këtë të hënë u trajtua libri i Adrian Ndrecës, i botuar në vitin 2020, i quajtur “Pa pikë, pa presje”. Një libër ku ai duket se ka dhënë pak nga shpirti i tij, një libër nostalgjik, një rrëfim i një djaloshi që na kthen pas në vitet ’80. Por çfarë nënkupton ai me ‘pa pikë, pa presje’ sipas autorit? Dëgjoni disa pjesë nga libri, të lexuara nga Koloreto Cukali.
Libri në radio: “Pa pikë, pa presje” libri i shkruar ëmbëlsisht në gegnisht nga Ardian Ndreca…
Sot Nuk Është e Hënë 22:14 20/04/2021
Patronazhisti në 1001 këndvështrime…
Sot Nuk Është e Hënë 22:10 20/04/2021
Rizgjimi shpirtëror, a je afër?
Një orë me Frankën 17:42 20/04/2021
9 këshilla si ta arrijmë ndriçimin shpirtëror!
Një orë me Frankën 17:42 20/04/2021
Në cilën nga 7 fazat e rizgjimit shpirtëror je?
Një orë me Frankën 17:41 20/04/2021
5 shenja që jeni afër rizgjimit tuaj shpirtëror (Pjesa 2)
Një orë me Frankën 17:39 20/04/2021
5 shenja që jeni afër rizgjimit tuaj shpirtëror (Pjesa 1)
Një orë me Frankën 17:38 20/04/2021
Cili është ndryshimi mes rizgjimit shpirtëror dhe ndriçimit të Budës dhe Jezusit?
Një orë me Frankën 17:38 20/04/2021
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Live From Tirana 20:25 19/04/2021
Eljo Hyska: “Në politikë duhet të merremi të gjithë sepse edhe politika merret me të gjithë”
Live From Tirana 18:08 19/04/2021
Jeta mes medias dhe politikës… rrëfehet si rrallëherë Ori Nebijaj!
Live From Tirana 17:59 19/04/2021
“Portokallia”, ‘mollë sherri’ mes Fjoralbës dhe Nevinës?! Fjoralba zbulon të vërtetën!
Dilema Sociale 14:37 19/04/2021
Matrapazët e kasetave
Vintage 14:42 18/04/2021
Albana Bejko për ndeshjen Laçi-Bylis: “Nga ndeshje futbolli mos të përfundojë në ndeshje boksi”
PASÓ, Sport 12:56 18/04/2021
Cila është domethënia e formave të rrudhave në fytyrë?!
Ju Flet Trupi 17:55 17/04/2021
At The Movies ju zbulon më tepër rreth sulmeve të kibernetikës.
@ the Movies 17:54 17/04/2021
Kush ka kryesuar “Social Top 5” këtë javë?!
Live From Tirana 16:30 17/04/2021
Të besosh tek Karma apo tek Zoti? Ja çfarë thotë Fleura Shkëmbi!
Live From Tirana 15:45 17/04/2021
Sa beson Blerim Bytyçi tek karma?
Live From Tirana 14:36 17/04/2021
Rrugëtimi i ‘Dita e 8’ me Akil Pano…
Live From Tirana 14:17 17/04/2021
Bledi Koka: ‘Fleta e votimeve, një strategji për të votuar vetëm partinë…’
Dilema Sociale 17:39 16/04/2021
Eda Gjoni: “Fleta e votimit si gërvisht e fito”
Dilema Sociale 17:19 16/04/2021
Konflikte në numërimin e votave?! Celibashi: Do të përpiqemi ta bëjmë mirë detyrën e ‘edukatorit’
Dilema Sociale 16:58 16/04/2021
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French 21:44 15/04/2021
Patronazhistët meqë i dinë të gjitha për ne, te vinë te na shohin pak edhe fatin!
Pardon My French 21:36 15/04/2021
Quizz! Kush nuk përgjigjet ka dënim një gotë me tekila…
Ndryshe 21:34 15/04/2021
Rikthehet “Merre me lëng Show”, data 23 Prill rezervon surpriza
Live From Tirana 16:39 15/04/2021
Jonida Shehu: “Denoncova fansin që më përndiqte dhe u gjykova”
Live From Tirana 16:38 15/04/2021
Si e prisnin fansat jashtë Top Albania Radio-s, flet Elona Duro
Live From Tirana 16:37 15/04/2021
Pse nuk duhet festuar ditëlindja 1 ditë para?
Propaganda 15:21 15/04/2021
Nevina Shtylla surprizon me planin e saj më të ri, jashtë botës së ekranit!
Pardon My French 15:02 15/04/2021
Barcaleta e javës – Ndryshe
Ndryshe 22:22 14/04/2021
“Bëja prova me buzët e…” Anxhela Peristeri zbulon puthjen e parë!
Ndryshe 22:19 14/04/2021
Vlashent Sata zbulon çfarë ‘u bë sebep’ për njohjen me Dojna Memën
Live From Tirana 22:01 14/04/2021
Nuk përmbahet Luljeta e Për’puthen +40! Shpreh hapur dëshirat e saj për marrëdhëniet intime…
Ndryshe 16:32 14/04/2021
Puthja e parë në historinë e filmave shqiptarë, flet aktorja Rita Gjeka
Live From Tirana 16:24 14/04/2021
Libri në radio: ‘Një histori e shkurtër e së nesërmes’
Sot Nuk Është e Hënë 16:08 14/04/2021
Ngjarjet që trazuan vendin nën syrin e Koloreto Cukalit…
Sot Nuk Është e Hënë 16:04 14/04/2021
“Të shikosh skena intime në prani të familjarëve” Franka Ikonomi zbulon eksperiencën e saj…
Live From Tirana 21:26 13/04/2021