Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Pardon My French • 19:18 17/06/2021
I ftuar në “Pardon My French”, DJ Sardi i cili nuk flet shpesh për jetën e tij private ka zbuluar eksluzivisht për TAR planet për martesë dhe zgjerimin e familjes. Ai tregoi se bashkëjeton prej një viti tanimë me partneren e tij, Jonisa dhe se për momentin po shijon çdo fazë të lidhjes. Jo vetëm për planet në jetën personale, por DJ Sardi ka treguar në “Pardon My French” dhe të rejat në spektrin profesional. Ai ka treguar eksluzivisht për TAR se do të marrë pjesë në Festivalin e Këngës dhe për këtë ka një arsye shumë të veçantë. Babai i tij, muzikani i mirënjohur Flamur Shehu është shkak i konkurrimit të tij. Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Dj Sardi Dj Wizzii
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French 19:54 28/07/2021
Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!
Pardon My French 20:32 15/07/2021
Polici i mirë, polici i keq/ Mos ndoshta shqiptarët festuan më shumë seç duhet fitoren e Italisë?
Pardon My French 18:49 15/07/2021
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French 19:17 08/07/2021
Kundër Rrymës: “Më acarojnë këto ‘vipset’ me këtë aplikacionin që ndërrojnë surratin!”
Pardon My French 19:06 08/07/2021
Polic i mirë, polic i keq: Një kauzë shumë e fortë! Me mend që në ndeshjen tjetër të qani dhe të fitoni para…
Pardon My French 18:37 08/07/2021
Ronela Hajati: “Janë ca njerëz që nuk e meritojnë të ndizet kamera para tyre!”
Pardon My French 18:22 08/07/2021
Polici i mirë, polici i keq: Spitalet e COVID-19 tani duhen përdorur për të trajtuar persona të paaftë mendërisht
Pardon My French 16:57 02/07/2021
Joeli dhe Amarda Toska kanë refuzuar ofertën e Ermal Mamaqit!
Pardon My French 16:46 02/07/2021
Kundër Rrymës: “Jam i lidhur por kam qejf të flirtoj!”
Pardon My French 19:04 24/06/2021
Polici i mirë, polici i keq: Deklarata e Çimit për këngën me Lulin nuk na duhej këtë fillim vere.
Pardon My French 19:03 24/06/2021
Binjakët Veshaj zbulojnë ekskluzivisht në TAR “Margaritën” në jetën e tyre!
Pardon My French 18:45 24/06/2021
Jonida dhe Kevi trajtojnë me nota humoristike dhe ironike çështjen e prindit 1 dhe prindit 2 në këtë pjesë të “Pardon My French”
Pardon My French 20:46 17/06/2021
Në Shqipëri, nëse ndodh një ngjarje si e Eriksen, njerëzit do nxirrnin telefonat të filmonin!
Pardon My French 19:23 17/06/2021
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Pardon My French 19:18 17/06/2021
Polici i mirë, polici i keq: Sokol Balla ngatërron Meghan Markle me Kate Middleton…
Pardon My French 20:16 10/06/2021
U përfol se nuk flet me Arbana Osmanin, Olti Curri sqaron të vërtetën ekskluzivisht në TAR…
Pardon My French 19:12 10/06/2021
Jonida dhe Kejvin japin mendimet e tyre të sinqerta në rubrikën “Polici i mirë polici i keq”
Pardon My French 16:52 04/06/2021
Plazhet shqiptare janë të mbivlerësuara?!
Pardon My French 16:50 04/06/2021
A do ta linte “Klanifornia”-n për “Portokalli”-në? Visjan Ukcenaj e thotë troç
Pardon My French 20:01 03/06/2021
Anjeza Branka zbulon në Top Albania Radio detaje nga projekti i saj më i fundit muzikor!
Pardon My French 15:48 31/05/2021
Agon Nimani larg muzikës, por vazhdon të merret me art…
Pardon My French 15:39 31/05/2021
Malda Susuri rikthehet me një koncert!
Pardon My French 18:33 27/05/2021
Stine rrëfen kujtimet e tij si fituesi i parë i “Top Fest”!
Pardon My French 18:02 27/05/2021
Kundër Rrymës: Nuk mu duk dhe aq keq kënga e Ana Lleshit…
Pardon My French 17:04 20/05/2021
Polici i mirë, polici i keq: Rikthehet seriali “Friends” dhe papritur bota u bë pak më e bukur.
Pardon My French 17:00 20/05/2021
Samanta Karavella flet për jetën e saj private!
Pardon My French 16:48 20/05/2021
Polici i mirë, polici i keq: Tuna bëhet nënë për herë të dytë, si reagojnë Roberti dhe Nora?!
Pardon My French 15:59 14/05/2021
“Akoma s’ka dhënë dorëheqien Lulzim Basha?!”
Pardon My French 15:58 14/05/2021
Capital T armik me Bujupin, ja çfarë thotë Kapo në TAR
Pardon My French 15:56 14/05/2021
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Pardon My French 16:28 06/05/2021
Heqja e orës policore, thashethemi që na theu zemrat!
Pardon My French 16:19 06/05/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 18:00 29/04/2021
“Dua të fle dhe të zgjohem jashtë Shqipërisë”
Pardon My French 17:44 29/04/2021
Eraldo Rexho: “Kam ndarë binjakët Veshaj…”
Pardon My French 17:25 29/04/2021
Jonida Vokshi i rikthehet aktrimit, konfirmohet pjesëmarrja në serialin e Ermal Mamaqit…
Pardon My French 16:47 22/04/2021
Kundër Rrymës: “Më pëlqejnë më shumë macet sesa qentë”
Pardon My French 16:33 22/04/2021
E shkuara e Lulzim Bashës ‘Dj në Hollandë’ prandaj e do kaq shumë gjumin?!
Pardon My French 16:02 22/04/2021
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French 21:44 15/04/2021