Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Dj Wizii

Wizii (Ergys Daci) është një ndër Dj më të ri e të talentuar në kryeqytet. Që prej vitit 2015 ai është aktiv duke performuar në klubet më të frekuentuara të Tiranës.

Eksperiencën e tij në radio e ka nisur në 2016-ën ndërkohë që pjesë e TAR është bërë një vit më vonë. Fokusi i tij kryesor janë rrymat “Dance”, “Pop”, R&B”, “House” dhe “EDM”.

Së fundmi, Wizii po eksperimenton edhe në pjesën e postproduksionit duke tentuar të sjellë krijimet e tij të para muzikore.

Follow Dj
Dj Wizii – Selected By
1
Duke Dumont, RY X
Let Me Go
2
New Rules [Initial Talk 80s Rules Remix]
Dua Lipa
3
Kygo, Donna Summer
Hot Stuff
4
lana del rey
summertime sadness
5
SAINt JHN & Imanbek Vs R3hab & A Touch Of Class
All Around The Roses
6
Tiesto
The Business
7
Chris Lake & Chris Lorenzo
Nothing Better
8
Eduardo Drumn
Dance With Me
9
Q o d ë s
Believe in Me
10
Route 94 Feat. Jess Glynne
My Love
11
Tonystar ft Syntheticsax
Deep Sax
12
TRESKO
Dancing With The Lights
13
Ida Corr vs Fedde Le Grand
Let Me Think About It
14
Aazar ft. Swae Lee, Tove Lo
Diva
15
Duke Dumont
Ocean Drive
16
ARCADE SUMMER
Ocean break
17
Mike Will Made It ft. Miley Cyrus, Wiz Khalifa & Juicy J
23
18
John Dahlbäck
Foundation
19
Avicii ft. Sandro Cavazza
Without You
20
Chester Young
PYRO