Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Dori DJ

Dori DJ, nisi karrierën në radion më të dëgjuar Shqiptare Top Albania Radio me 1999. Prej 2013 ai është Drejtori Artistik i radios duke menaxhuar seleksionimin e muzikës, programet muzikore, si edhe post-produksionin.

Ai gjithashtu prodhon muzikë për artistë të njohur shqiptarë dhe mikson në klubet më të dashura të shqiptarëve, po ashtu ka mixuar bashkë me DJ me famë botërore si Tiesto në ‘Havana Sun Festival’.

Dori Dj ka prodhuar programin më popullor e më të gjatë me muzikë elektronike në TAR, #heinekensessions krah Ledion Liços. Bllokun muzikor të përzgjedhur me kujdes nga Dori Dj e dëgjoni të dielave në “Selected By” në orën 20:00

Follow Dori
Dori Dj – Selected By
1
Gashi ft. Sting
Mama
2
Billie Eilish
No Time To Die
3
David Guetta ft Sia
Let's Love
4
Sam Smith
Diamonds
5
Master KG
Jerusalema
6
24kGoldn
Mood
7
Purple Disco Machine, Sophie and the Giants
Hypnotized
8
Marshmello & Demi Lovato
Ok Not To Be Ok
9
Beyoncé, Shatta Wale, Major Lazer
ALREADY
10
Joel Corry x MNEK
Head & Heart
11
Clean Bandit and Mabel feat. 24kGoldn
Tick Tock
12
Faithless feat. Suli Breaks & Nathan Ball
This Feeling
13
Tom Walker, Zoe Wees
Wait for You
14
Calvin Harris, The Weeknd
Over Now
15
Megan Thee Stallion feat. Beyoncé
Savage Remix
16
Rock Mafia
Whatchu Waiting For
17
Jason Derulo
Take You Dancing
18
Dua Lipa feat. Madonna and Missy Elliott
Levitating
19
Kygo, Donna Summer
Hot Stuff
20
DJ Khaled ft. Drake
POPSTAR