DJ XXL

Erald Konçi, i njohur si Dj XXL pas disa vitesh eksperiencë si Dj në disa radio lokale dhe në disa klube nate, në Dhjetor të vitit 2001 i’u bashkua stafit të Top Albania Radio.

Në prill të 2012-ës ideon programin “Friday Sessions”, i cili transmetonte muzikë ‘tech-house & techno’, për 60 minuta. Pavarësisht se shoqëron me muzikë programet si “Lanco”, “ Një këngë për ty”, rryma e preferuar e Dj XXL mbetet “house & techno”.

Follow DJ
Dj XXL’s – Spring Mix
1
Calvin Harris, Rag'n'Bone Man
Lovers In A Past Life
2
Conan Gray
Lonely Dancers
3
Dua Lipa
Training Season
4
Beyoncé
TEXAS HOLD 'EM
5
USHER
Kissing Strangers
6
Mahmood
TUTA GOLD
7
Benjamin Ingrosso
Kite
8
TONES AND I
DREAMING
9
Purple Disco Machine, ÁSDÍS
Beat Of Your Heart
10
Justin Timberlake
Selfish
11
Marshmello, venbee
No Man's Land
12
Alan Walker, YUQI of (G)I-DLE, JVKE
Fire!
13
Reneé Rapp, Megan Thee Stallion
Not My Fault
14
Zerb feat. Sofiya Nzau
Mwaki
15
Bishop Briggs
Triumph
16
Alice Merton
run away girl
17
Ariana Grande
yes, and?
18
Rita Ora
Shape Of Me
19
Enrique Iglesias, Yotuel
Fría
20
Gwen Stefani & Blake Shelton
Purple Irises