Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Filma & TV Shows

Scream 5
25 vite pas serive të vrasjeve në Woodsboro, shfaqet një vrasës i ri dhe Sidney Prescott duhet të kthehet të zbulojë të vërtetën.
Eiffel
Qeveria po i kërkon Eiffel të projektojë diçka spektakolare për Panairin Botëror të Parisit të vitit 1889, por Eiffel thjesht dëshiron të projektojë metronë e qytetit. Por papritur, gjithçka ndryshon kur Eiffel kryqëzon rrugët me një grua misterioze.
Two lions to Venice
Dy kineastë shqiptarë do të marrin pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Festivalit të Filmit në Venecia, por rrugës takohen me dy aktore që punojnë në industrinë e filmit për të rritur, të cilat ndryshojnë qëllimin e udhëtimit të tyre.
Clifford the Big Red Dog
Dashuria e madhe e një vajze të vogël për këlyshin e saj të quajtur Clifford bën që qeni të zmadhohet tej mase shumë.
Bigfoot Family
Vazhdimi i "Son of Bigfoot": Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie nafte në Alaskë, por kur ai zhduket, djali, nëna dhe një ari drejtohen në veri për ta shpëtuar.
The 355
Kur një armë top-sekret bie në duar jo të sigurta, një agjent i CIA-s bashkon forcat me tre agjentë ndërkombëtarë në një mision për ta rifituar atë, ndërkohë që një hap përpara tyre qëndron një gruaje misterioze e cila ndjek çdo lëvizje të tyre.
The Hating Game
Me qëllimin për të arritur suksesin profesional pa kompromentuar etikën e saj, Lucy nis një lojë të pamëshirshme kundrejt rivalit të saj Joshua, një rivalitet që ndërlikohet nga pëlqimi në rritje që ajo ka për të.
The King’s Man
Në vitet e para të shekullit të 20-të, agjencia Kingsman përballet me një komplot që synon të zhdukë miliona njerëz.
The Matrix Resurrections
Rikthimi në një botë me dy realitete paralele: i pari, jeta e përditshme; tjetri, ajo çfarë fshihet pas tij. Për të zbuluar nëse realiteti i tij është një konstruksion virtual, si dhe për të njohur veten e tij në të vërtetë, Z. Anderson (Keanu Reeves) do të duhet të zgjedhë të ndjekë edhe një herë lepurin e bardhë.
Sing 2
Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e muzikës rock, Clay Calloway, për t'u rikthyer edhe një herë në skenë me ta.
Spider-Man: No Way Home
Për herë të parë në historinë kinematografike të Spider-Man, heroi ynë miqësor demaskohet dhe nuk është më në gjendje të ndajë jetën e tij normale nga rreziku i lartë i të qenit një Superhero. Kur ai kërkon ndihmë nga Doctor Strange, aksionet bëhen edhe më të rrezikshme, duke e detyruar atë të zbulojë se çfarë do të thotë me të vërtetë të jesh Spider-Man.
House of Gucci
Tre dekada dashurie, tradhëtie, dekadence e hakmarrjeje që përmbyllen me një vrasje. Në "House of Gucci" do të tregohet se ç'do të thotë një mbiemër, sa vlen, dhe sa larg mund të shkojë një familje për të mbajtur kontrollin në dorë.