Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Horoskopi Ditor

SHENJA E DITËS
Dashi
21 Mars - 20 Prill

Gjithçka do të merrni sot do të jetë mirënjohje. Janë miqtë ata që do ju japin vëmendje për ndihmën e pakushtëzuar që vetëm ju dini të jepni. Gjatë ditës do ju vijnë lajme të mira edhe për financat. Mund të shpenzoni pa limit për festa. Shijojeni!

Demi
21 Prill - 20 Maj

Ju po punoni shumë për të kultivuar vetvlerësimin. Për rrjedhojë dita sot do sjellë përplasje në ambientin e punës. Më në fund ju po u jepni kolegëve atë që meritojnë, çka ka sjellë debate mes jush. Qëndroni të palëkundur, kur keni të drejtë keni të drejtë, askush nuk mund ta zhbëjë.

Binjaket
21 Maj - 21 Qershor

Lodhja e një periudhe të gjatë tashmë ju ka lënë shenjë. Por fatmirësisht keni karakter të fortë dhe vullnet të paimagjinueshëm. Ju po që dini t’i jepni drejtim punëve, sado të vështira të jenë. Jeni person i adhurueshëm për butësinë, bujarinë, por mbi të gjitha për drejtësinë që vini.

Gaforrja
22 Qershor - 22 Korrik

Një ditë e këndshme sot për Gaforren. Prej mëngjesit do të vini piketat për planifikimin e ditës, dhe deri në mbrëmje shpresoni të realizoni shumë prej tyre. Si një person sfidues pretendoni shumë nga vetja, por nuk duhet të demoralizoheni nga të papriturat.

Luani
23 Korrik - 22 Gusht

Gjithmonë e parashikoni ditën duke menduar për sa më shumë benefite për ju dhe miqtë tuaj. Por sot nuk është nga ato ditë. Mërkuri në shenjë ju këshillon të jeni më optimistë dhe ti lini gjërat të rrjedhin natyrshëm. Pavarësisht pozitivitetit tuaj, nuk mund ta ndalni kohën apo rrebeshet që ajo sjellë.

Virgjeresha
23 Gusht - 22 Shtator

Sot do të jeni plot buzëqeshje. Alegria juaj do të ndikojë edhe në harmonizimin e raporteve të mira me kolegët. Madje do të planifikoni edhe udhëtime të shkurtra. Sa i përket anës financiare, bëni mirë ta mbani të mbyllur xhepin e të stoponi shpenzimet.

Peshorja
23 Shtator - 23 Tetor

Pragu i fundjavës ju gjen me ëndrra plot. Sot do të rimerrni energjitë e humbura në fillimjavë. Kjo përkthehet në aktivitet të larmishëm por frutdhënës. Do tregoheni bujar me kolegët, duke shpenzuar në mënyrë të pamaturuar. Do të kënaqeni nga çdo çast i ditës.

Akrepi
24 Tetor - 22 Nentor

Sytë tuaj detajues besdisin të tjerët përreth jush. Por këtë gjë sot do ta ktheni në favorin tuaj. Falë hollësive, do parandaloni gabime që mund të sillnin zinxhir të gjatë pasojash në një rreth të gjerë personash. Do merrni falenderime në mbrëmje për kontributin e dhënë.

SHENJA E MUAJIT
Shigjetari
23 Nentor - 21 Dhjetor

Sot nuk është një ditë e pazakontë për ju. Por duke mos suportuar rutinën, ndjeni që duhet të bëni ndryshime. Afërdita në shenjë, ju këshillon të veproni të matur dhe të mos ndërrmerrni hapa që mund t’ju kthejnë në humnerë. Këshilloheni të bashkëveproni me persona të besueshëm.

Bricjapi
22 Dhjetor - 20 Janar

Sot ëmbëlsia ka pushtuar të gjithë qënien tuaj. Dita e premte është më argëtuesja e javës për ju, dhe e keni planifikuar pothuajse me detaje. Mos u zhgënjeni nëse shumë prej tyre do mbesin në letër. Edhe mangësitë e një çasti mund t’i ktheni në favorin e tuaj, ndaj shihini gjërat me pozitivitet.

Ujori
21 Janar - 19 Shkurt

Ujori energjik nuk di të ndalet. Sot do të organizoni takime me disa të njohur të vjetër. Por bëni kujdes nga kujtimet. Rikthimi i situatave të shkuara mund të sjellin pengesa në rrethin tuaj miqësor. Sa i përket shpenzimeve, financat do të jenë të mbara, ndonëse ju nuk shpenzoni më kot.

Peshqit
20 Shkurt - 20 Mars

Sot do të ktheni ditën në dispozicion të planeve tuaja. Falë natyrës tuaj praktike, jeni si magnet për të tërhequr vëmendje. Kjo gjë mund t’ju hyjë në punë për t’u rritur në aspektin profesional. Mbrëmja rezervon surpriza të këndshme për ju.

Top Albania Radio