Loja që i bëri para propozimit/ Luizi: Nuk e bëra për të testuar dashurinë e Kiarës
BBV - Live nga shtëpia • 00:22 01/05/2023
Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Tashmë vjen dhe emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri. Aty Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike. Surpriza nga më të ndryshme janë të garantuara…
Romeo: Mendoj që vajzat po heqin njëra-tjetrën…
BBV - Live nga shtëpia 23:13 31/03/2024
Graciano-Romeos: Si do ndiheshe nëse sapo del nga “BBV3” do ndahesh nga Heidi?
BBV - Live nga shtëpia 20:19 31/03/2024
“Juli dhe Romeo do ju shohin në stol…”/ Çfarë pret Roza nga Jetmiri dhe Liami?
BBV - Live nga shtëpia 19:27 31/03/2024
Liami flet për ish-bashkëshorten/ Françeska për Heidin: Miss tradhëtia!
BBV - Live nga shtëpia 19:27 31/03/2024
“Do luaj me Romeon dhe Julin…”/ Jetmiri: Do i shoh të vetëshkatërrohen!
BBV - Live nga shtëpia 19:13 31/03/2024
“Big Brother VIP – Live nga Shtëpia” nis me debate mes Meritonit dhe Romeos, shkak ikja e Eglës
BBV - Live nga shtëpia 18:39 31/03/2024
BBV – Live nga Shtëpia/ Rike – Françeskës: Pse eksitohesh kur…
BBV - Live nga shtëpia, Celebrities, Editori Sugjeron, Showbiz, Slider-Homepage 17:54 31/03/2024