MeKast

Ato njihen si vajza pa filtra e pa komplekse dhe që e thonë gjithmonë mendimin e tyre ‘troç’. Por a e imagjinoni dot se çfarë mund të ndodhë kur të treja ato bëhen bashkë? Në një studio?

Motrat Pojani, Megi, Ina dhe Marsi, vijnë për herë të parë së bashku në një podcast unik. Fundja, ashtu siç janë dhe vetë ato… Plot surpriza dhe të papritura!

“MeKast” është një program ku të ftuarit diskutojnë rreth një teme të veçantë, një ngjarje aktuale, jetën e tyre, apo një problematikë me interes për shikuesit. Na ndiqni çdo të premte në orën 23:00 në ekranin e Top Channel, si dhe në valët e Top Albania Radios!

E premte, 23:00

Hosts & DJs