Mevlan Shaba: “Gjeste fëmijësh… Ronaldo ofendon para kamerave për të ngritur veten!”
Pardon My French • 17:27 06/07/2023
I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë këngëtari dhe njëkohësisht konkurrenti i Kepit të Vip-ave, Mevlan Shaba. Ai ka zbuluar më shumë në lidhje me këtë format dhe gjithashtu është ndalur edhe tek debati që ai pati me ish-banorin e Big Brother VIP, Ronaldo Sharka. Mevlan Shaba Jonida Aliçkolli Elona Duro
Nevina Shtylla zbulon se ku mund të shahet e zihet me Ervin Kurtin!
Pardon My French 21:53 22/02/2024
Cfarë i tha Whoopi Goldberg Ervin Kurtit?
Pardon My French 21:51 22/02/2024
“Komplet ndryshe”, Ervin Kurti zbulon gjithçka mbi emisionin e tij të ri me Nevina Shtyllën!
Pardon My French 21:49 22/02/2024
Pse e “braktisi” Shqipërinë Ervin Kurti?
Pardon My French 21:46 22/02/2024
DJ PM: “Bardhi është më i dhënë pas Sarës”!
Pardon My French 21:23 22/02/2024
DJ PM: “BB VIP më ka ndihmuar profesionalisht dhe shpirtërisht, si mua dhe DJ Dagz”!
Pardon My French 21:20 22/02/2024
DJ PM dhe Sarah Berisha prindër për herë të dytë?!
Pardon My French 21:17 22/02/2024