Nga premerierat e Cineplexx e deri te “Wednesday”, Edi dhe Edea zbulojnë te rejat e kinematografisë!
@ the Movies • 12:55 03/12/2022
Këtë javë në emisionin "At The Movies" Edi dhe Edea ju zbulojnë gjithçka rreth premierave më të fundit të Cineplexx dhe jo vetëm. Njihuni me të rejat nga bota e kinematografisë. Edea Demaliaj Edi Hallaçi Dj XXL
Mbani vathë në vesh, këto filma nuk do të donit që t’i humbisni…
@ the Movies 00:08 08/06/2024
“Atlas” me Jennifer Lopez dhe jo vetëm/Filmat më ‘IN’ të momentit, ja çfarë të shihni në Netflix!
@ the Movies 00:07 08/06/2024
Filmat më të rinj në Cineplexx dhe çfarë pritet të vijë së shpejti, ja çfarë na zbulon Edi dhe Edea!
@ the Movies 00:06 08/06/2024
Mblidhni të dashurit tuaj para ekranit të TV dhe mos i humbisni këto sugjerime filmash…
@ the Movies 09:15 01/06/2024
‘Best Duo Movies’/Dyshet spektakolare nëpër filma, ja çfarë të shihni me miqtë tuaj këtë fundjavë!
@ the Movies 08:58 01/06/2024
Filmi i shumëpritur “Bad Boys: Ride or Die” së shpejti në kinema, ja detajet e para!
@ the Movies 08:58 01/06/2024
Nga premierat e Cineplexx e deri tek filmat që vijnë gjatë verës, ja çfarë duhet të dini!
@ the Movies 08:42 25/05/2024