Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Pasó – Euro 2020

Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik ‘Pasó’ vjen me një mbulim 360* të Kampionatit Europian të futbollit – Euro 2020. Me analiza, informacione, të ftuar specialistë të futbollit, personazhe VIP dhe tifozë, lidhje direkte me qytetet ku luhen ndjeshjet, si edhe situata gazmore për të përcjellë një atosmferë energjike në radio dhe për të vazhduar traditën e informacionit sportiv live në valët e radios më të dëgjuar Shqiptare në botë. Një mbulim i gjërë i eventit do të vijë edhe në www.topalbaniaradio.com & në rrjetet tona sociale!

Ditët e ndeshjeve, 20:00 - 21:00

Hosts & DJs

Ndeshjet

Podcast