Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Për çfarë flet seriali “The Morning Show”?! Si funksionon një emision mëngjesi?!
@ the Movies • 17:41 20/11/2021
Këtë herë në emisionin shumë të dashur dedikuar kinematografisë "At The Movies" është folur rreth serialit "The Morning Show" dhe për çfarë flet saktësisht ky projekt... Së bashku me Edin dhe Artën do të zbuloni se si funksionon një emision mëngjesi dhe çfarë është më e rëndësishme për të. Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Wizii  
Zbuloni më shumë fakte interesante nga filmi hit i Netflix,”Don’t Look Up”!
@ the Movies 10:43 15/01/2022
Njihuni me premierat më të fundit që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 10:22 15/01/2022
“At The Movies” na njeh me 5 filmat dhe serialet më të mira të vitit 2021!
@ the Movies 11:14 25/12/2021
Zbuloni premierat e fundit të cilat po shfaqen në Cineplexx këtë sezon festiv!
@ the Movies 11:10 25/12/2021
“Hive”, një sukses i madh, regjisorja Blerta Basholli zbulon detajet e rrugëtimit për në Oscar!
@ the Movies 11:33 18/12/2021
“At The Movies” ju zbulon premierat e fundit të Cineplexx dhe arsyet se pse nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies 11:32 18/12/2021
“At The Movies” ju njeh me premierat më të fundit që po transmetohen në Cineplexx!
@ the Movies 15:06 11/12/2021