Ankloe Dj’s Best of 2022

Kloi Vladi është Dj e vetme vajzë dhe gjithashtu më e reja që Top Albania Radio ka patur ndonjëherë, e cila rrugëtimin në TAR e ka nisur me një dashuri shumë të madhe. Dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka tre vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay.

Këtë herë Dj Ankloe do të jetë në krye të kësaj playlist-e, e cila sjell muzikë shumë të bukur, me këngë të mirëpërzgjedhura nga ajo. Dj Ankloe ka zgjedhur që ta bëjë fundin e 2022 të paharrueshëm me muzikën më të mirë. Nuk mund të mungojë as muzika më “IN” e momentit. Ja cilat janë sipas saj 20 këngët më të mira të vitit që po lëmë pas…

1
Rema, Selena Gomez
Calm Down
2
Sam Smith, Kim Petras
Unholy
3
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
4
Beyoncé
CUFF IT
5
Tiësto ft. Tate McRae
10:35
6
Måneskin
THE LONELIEST
7
Elton John, Britney Spears
Hold Me Closer
8
Harry Styles
Music For a Sushi Restaurant
9
Nicky Youre ft. Dazy
Sunroof
10
Doja Cat
Vegas
11
Ed Sheeran
Shivers
12
Megan Thee Stallion & Dua Lipa
Sweetest Pie
13
Taylor Swift
Midnight Rain
14
Sam Ryder
Space Man
15
Chris Brown
Under The Influence
16
Lizzo
About Damn Time
17
Diplo & Miguel
Don't Forget My Love
18
Glass Animals
Heat Waves
19
LF SYSTEM
Afraid To Feel
20
Regard, Drop G
No Love For You