Ankloe Dj’s Top 20 Songs Of 2023

Kloi Vladi është Dj e vetme vajzë dhe gjithashtu më e reja që Top Albania Radio ka patur ndonjëherë, e cila rrugëtimin në TAR e ka nisur me një dashuri shumë të madhe. Dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka tre vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay.

Këtë herë Dj Ankloe do të jetë në krye të kësaj playlist-e, e cila sjell muzikë shumë të bukur, me këngë të mirëpërzgjedhura nga ajo. Dj Ankloe ka zgjedhur që ta bëjë fundin e 2023 të paharrueshëm me muzikën më të mirë. Nuk mund të mungojë as muzika më “IN” e momentit. Ja cilat janë sipas saj 20 këngët më të mira të vitit që po lëmë pas…

1
Nico de Andrea feat. Amira Eldine
Like Water
2
RACK
Favela
3
Deeperise ft. Jabbar
Raf
4
Loreen
Is It Love
5
Jonasu & KOOLKID
Why Don't We
6
Depart
Star Tripper
7
Softpaw
Gasoline
8
Tove Lo
Elevator Eyes
9
Kali Uchis
Moonlight
10
Tiësto
Lay Low
11
Supershy feat. Roberta Flack
Feel Like Makin’ Love
12
Eelke Kleijn vs Lee Cabrera
Self Control
13
Rita Ora
Praising You
14
Lizzo
About Damn Time
15
Mahmut Orhan & Irina Rimes
Nu Vreau
16
Santiz
Rastafari (7Sky Project Remix)
17
Discrete
Bamboléo
18
Bakermat
Baianá
19
James Hype, Miggy Dela Rosa
Ferrari
20
Imanbek & BYOR
Belly Dancer