Danko Dj – Autumn Hits

Danko Ymeri apo Danko Dj siç e njohim ne, e nisi karrierën e tij në këtë profesion që në vitin 2013 kur ai ishte ende vetëm 15 vjeç. Me plot talent dhe me vendosmërinë që e karakterizon, Danko u bë pjesë e Top Albania Radio para 3 vitesh dhe sot vazhdon të ketë mjaft pasion në punën e tij.

Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Tashmë, meqë jemi zyrtarisht në stinën e vjeshtës, Danko Dj ka përzgjedhur për ne disa nga hitet më të mira sipas tij, që do t’i dëgjojmë e ridëgjojmë pa u lodhur aspak…

1
Dua Lipa
Dance The Night
2
Eden Shalev
Papi (Bhabi)
3
Gunna
fukumean
4
Miley Cyrus
Used To Be Young
5
Nicki Minaj & Ice Spice
Barbie World
6
Miley Cyrus
Flowers
7
Metro Boomin, The Weeknd, 21 Savage
Creepin'
8
Drake ft. Lil Yachty
Another Late
9
Drake
Search & Rescue
10
Bad Bunny
WHERE SHE GOES
11
Teddy Swims
Lose Control
12
USHER, Summer Walker, 21 Savage
Good Good
13
The Weeknd, Ariana Grande
Die For You
14
Coi Leray
Players
15
Kaliii
Area Codes
16
Libianca
People
17
Ayra Starr
Rush
18
Drake, 21 Savage
Rich Flex
19
Black Eyed Peas ft. J. Rey Soul
GUARANTEE
20
Gorgon City ft. DRAMA
Lost & Found