Danko Dj – Summer Hits

Sezoni i verës erdhi dhe të gjithë ne kemi nevojë për energji dhe ritme të mira e sigurisht këtë na e garanton playlist-a e Danko Dj. Ai është një djalosh i ri që e nisi karrierën e tij krejt rastësisht duke zbuluar më tej pasionin e tij për muzikën dhe talentin për të miksuar në mënyrën më të bukur.

Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Dëgjoni sugjerimet e Dankos për të shoqëruar këto ditë të nxehta e për t’u ndjerë sa më mirë…

1
Adam Port, Topic
Move
2
Ñengo Flow x Wisin y Yandel
Puesta Pal Perreo
3
WITH U
Karibu
4
Sean Paul
Gyal Chasin
5
Dhurata Dora x Mc Kresha x Lyrical Son
Tortura
6
Ledri Vula x Elvana Gjata
NO LOVE
7
Noizy x Era Istrefi
AMA
8
Dafina Zeqiri x Yll Limani
Jom ka du me t’pa
9
Joezi feat. Coco & Pape Diouf
7 Seconds
10
Ronela Hajati x Engliversal x Supercrax
TEKeTEK
11
Nikos Vertis
Am eisai ena asteri (YolcuBeats Remix)
12
Francis Mercier, Frigid Armadillo, Luedji Luna
Yara
13
Zerb Feat. Sofiya Nzau
Mwaki
14
ENZO
SMOOTH OPERATOR
15
bbno$
lil' freak
16
Raffaella Carrà
Pedro (Jaxomy & Agatino Romero Remix)
17
KAROL G
Si Antes Te Hubiera Conocido
18
Jason Derulo & Michael Bublé
Spicy Margarita
19
Eminem
Houdini
20
Capital T
ALBANIA