Danko Dj – Summer Hits

Sezoni i verës po vjen dalëngadalë dhe të gjithë ne kemi nevojë për energji dhe ritme të mira e sigurisht këtë na e garanton playlist-a e Danko Dj. Ai është një djalosh i ri që e nisi karrierën e tij krejt rastësisht duke zbuluar më tej pasionin e tij për muzikën dhe talentin për të miksuar në mënyrën më të bukur.

Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Dëgjoni sugjerimet e Dankos për të shoqëruar këto ditë të nxehta e për t’u ndjerë sa më mirë…

1
Libianca
People (Check On Me)
2
Oliver Tree & Robin Schulz
Miss You
3
Tiësto feat. Tate McRae
10:35
4
Yandel, Feid
Yandel 150
5
Black Eyed Peas, Daddy Yankee
BAILAR CONTIGO
6
Drake, 21 Savage
Spin Bout U
7
Beyoncé
CUFF IT
8
KAROL G, Shakira
TQG
9
Drake, 21 Savage
Rich Flex
10
Sam Smith, Kim Petras
Unholy
11
Chris Brown
Under The Influence
12
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
13
Harry Styles
Satellite
14
Kim Petras & Nicki Minaj
Alone
15
Bebe Rexha & Snoop Dogg
Satellite
16
HUGEL x BLOND:ISH x Nfasis
Tra Tra
17
lluni
PROTOTIP
18
ELVANA GJATA x DHURATA DORA
RROTULLO
19
Mc Kresha & Lyrical Son feat. Dafina Zeqiri
Süße
20
Dj Geek ft. Young Zerka, Dafina Zeqiri, Mc Kresha
Nafije (Remix)
21
Luiz Ejlli
Me Ty ( Remix, Top Albania Radio, Dj Benito)
22
Pitbull, Lil Jon
JUMPIN
23
Feid, Sean Paul
Niña Bonita
24
6ix9ine feat. feat. Angel Dior, Lenier, & Bulin 47
WAPAE
25
Sophie and the Giants feat. MEARSY
DNA
26
Purple Disco Machine, Kungs
Substitution
27
Fakear
Olele
28
Rema, Selena Gomez
Calm Down