Danko Dj’s Best of 2022

Sezoni i dimrit ka ardhur dhe të gjithë ne kemi nevojë për energji dhe sigurisht këtë na e garanton playlist-a e Danko Dj. Ai është një djalosh i ri që e nisi karrierën e tij krejt rastësisht duke zbuluar më tej pasionin e tij për muzikën dhe talentin për të miksuar në mënyrën më të bukur.

Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Teksa jemi drejt ditëve të fundit të 2022, le t’i hedhim një sy hiteve më të mira të vitit sipas Dankos… Ngrini volumin radios dhe shijoni ritmet e mrekullueshme që do të sjellë ai.

1
Sam Smith, Kim Petras
Unholy
2
Harry Styles
As It Was
3
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
4
Harry Styles
Late Night Talking
5
Selena Gomez
My Mind & Me
6
Rosa Linn
Snap
7
Lizzo
2 Be Loved (Am I Ready)
8
Chris Brown
Under The Influence
9
Charlie Puth feat. Jung Kook of BTS
Left And Right
10
Jason Derulo & Shouse
Never Let You Go
11
Joji
Glimpse of Us
12
Central Cee
Doja
13
Black Eyed Peas, Anitta, El Alfa
Simply The Best
14
Camila Cabello ft. Ed Sheeran
Bam Bam
15
P!NK
Never Gonna Not Dance Again
16
Burna Boy
Last Last
17
Black Eyed Peas, Shakira, David Guetta
Don't You Worry
18
Burna Boy feat. Ed Sheeran
For My Hand
19
Imagine Dragons
Sharks
20
Doja Cat
Vegas