Danko Dj’s Top 20 Songs Of 2023

Sezoni i dimrit ka ardhur dhe të gjithë ne kemi nevojë për energji dhe sigurisht këtë na e garanton playlist-a e Danko Dj. Ai është një djalosh i ri që e nisi karrierën e tij krejt rastësisht duke zbuluar më tej pasionin e tij për muzikën dhe talentin për të miksuar në mënyrën më të bukur.

Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Teksa jemi drejt ditëve të fundit të 2023, le t’i hedhim një sy hiteve më të mira të vitit sipas Dankos… Ngrini volumin radios dhe shijoni ritmet e mrekullueshme që do të sjellë ai.

1
Jack Harlow
Lovin On Me
2
Doja Cat
Paint The Town Red
3
Tyla, Travis Scott
Water (Remix)
4
Gunna
fukumean
5
Drake
Search & Rescue
6
DJ Cassidy & Shaggy ft. Rayvon
If You Like Pina Coladas
7
Chris Brown
Under The Influence
8
Kaliii
Area Codes
9
Libianca
People
10
Chris Brown
Summer Too Hot
11
USHER, Summer Walker, 21 Savage
Good Good
12
Teddy Swims
Lose Control
13
David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray
Baby Don’t Hurt Me
14
Nicki Minaj & Ice Spice
Barbie World (with Aqua)
15
The Weeknd, Madonna, Playboi Carti
Popular
16
Ledri Vula
Paranormal
17
Olsi Bylyku ft Inis Neziri
ISH
18
Noizy x Stresi
Medalioni
19
MATO
DASHNI ILEGALE
20
lluni
PROTOTIP