Dj Ankloe – Autumn Hits

Kloi Vladi është Dj e vetme vajzë dhe gjithashtu më e reja që Top Albania Radio ka patur ndonjëherë. Ajo ka filluar të bëhet tepër e njohur gjatë jetës së natës në Tiranë, përpos suksesit të saj në radion më të dëgjuar e të dashur kudo. Dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka tre vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay.

Pasioni i madh që ajo për profesionin e DJ dhe muzikën në tërësi e ka bërë një DJ autodidakte nisur nga miksimet më të vogla në përpunimin e këngëve të ndryshme. Dj Ankloe ka përgjedhur 20 projektet muzikore që sipas saj do të na shoqërojnë këtë sezon vjeshte…

1
Tiësto
Lay Low
2
Queen Omega, Jahneration
Wham to Dem?
3
The Kolors
ITALODISCO
4
Tove Lo
Elevator Eyes
5
Ciccio Merolla
Malatìa (Capri Remix)
6
Bob Sinclar
Capoeira Mata Um (Zum Zum Zum)
7
SOFI TUKKER
Jacaré
8
La Roux X Chromeo
Discoproof
9
Kali Uchis
Moonlight
10
Tiësto & BIA, 21 Savage
BOTH
11
Annalisa
Mon Amour
12
Tomorrow & Together ft. Anitta
Back For More
13
Marshmello, Dove Cameron
Other Boys
14
Robin Schulz & Fil Bo Riva
Killer Queen
15
Tiësto
Drifting
16
Alesso & Ty Dolla $ign
Caught A Body
17
Kygo ft. Paul Mc Cartney & Michael Jackson
Say Say Say
18
Purple Disco Machine ft. Kungs
Substitution
19
Nothing But Thieves
Welcome to the DCC
20
WHIPPED CREAM
Rewind.. (But I Love You)