Dj Ankloe – Summer Hits

Një ndër të voglat e familjes së madhe të Top Albania Radio-s është Dj jonë i vetëm femër, Dj Ankloe. Kujtojmë se dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka rreth katër vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay. Ajo ka filluar të bëhet tepër e njohur gjatë jetës së natës në Tiranë, përpos suksesit të saj në radion më të dëgjuar e të dashur kudo. Pasioni i madh që ajo për profesionin e DJ dhe muzikën në tërësi e ka bërë një DJ autodidakte nisur nga miksimet më të vogla në përpunimin e këngëve të ndryshme. Ankloe na ka sugjeruar 20 këngët më të mira sipas saj, që mund t’i dëgjoni nga mëngjesi e deri në darkë këto ditë të nxehta vera që kemi përpara…

1
WITH U
Karibu
2
Francis Mercier, Frigid Armadillo, Luedji Luna
Yara
3
Don Diablo, Rehab, Neeka
Disco Marathon
4
Alex Twin & RBØR
Bandido Original Mix
5
DJSM & Alejandro Diego
Celebrando
6
Welshy, Hailey May
Feel
7
Tujamo x Nathan C x Busy Reno
Lonely People
8
Ahmed Spins feat Stevo Atambire
Anchor Point
9
Zerb, The Chainsmokers, Ink
Addicted
10
Robin Schulz & Wes
Alane
11
Bob Sinclar
Capoeira Mata Um (Zum Zum Zum) Louis Bongo Remix
12
Nelly Furtado, Tove Lo, SG Lewis
Love Bites
13
Bebe Rexha
Chase It (Mmm Da Da Da)
14
Barry Can't Swim
Kimbara
15
James Mac & Vall ft Rosalie
The Boy Is Mine (Extended Mix)
16
R3HAB, Jason Derulo
Animal
17
PNAU
Nostalgia
18
Africanism, Arkadyan, Bob Sinclar
Leleley
19
Raffa Guido
Famax
20
Kungs, David Guetta, Izzy Bizu
All Night Long