Dj Ankloe – Summer Hits

Një ndër të voglat e familjes së madhe të Top Albania Radio-s është Dj jonë i vetëm femër, Dj Ankloe. Kujtojmë se dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka rreth katër vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay. Ajo ka filluar të bëhet tepër e njohur gjatë jetës së natës në Tiranë, përpos suksesit të saj në radion më të dëgjuar e të dashur kudo. Pasioni i madh që ajo për profesionin e DJ dhe muzikën në tërësi e ka bërë një DJ autodidakte nisur nga miksimet më të vogla në përpunimin e këngëve të ndryshme. Ankloe na ka sugjeruar 20 këngët më të mira sipas saj, që mund t’i dëgjoni nga mëngjesi e deri në darkë këto ditë të nxehta vera që kemi përpara…

1
Sophie and the Giants feat. MEARSY
DNA
2
Purple Disco Machine, Kungs
Substitution
3
MistaJam
Nothing Else Matters
4
Nothing But Thieves
Welcome to the DCC
5
Sofi Tukker
Jacaré
6
Romy
Enjoy Your Life
7
Sub Focus
Fine Day
8
Regard, Ella Henderson
No Sleep
9
Amaarae
Reckless & Sweet
10
Rain Radio
Lighters Up
11
Imanbek & BYOR
Belly Dancer
12
James Hype, Miggy Dela Rosa
Ferrari
13
Armin van Buuren & HRRTZ feat. Julia Church
Fire With Fire
14
Firebeatz, Dubdogz
Give It Up
15
Eliza Rose
B.O.T.A. (Baddest Of Them All)
16
LF SYSTEM
Afraid To Feel
17
Alesso, Ty Dolla $ign
Caught a Body
18
R3HAB, INNA, Sash!
Rock My Body
19
M-22, Ella Henderson
Heartstrings
20
Black Eyed Peas, Anitta, El Alfa
SIMPLY THE BEST