Dj Ankloe’s – Spring Mix

Një ndër të voglat e familjes së madhe të Top Albania Radio-s është Dj jonë e vetme vajzë, Dj Ankloe. Dashuria e saj për muzikën ka filluar në një moshë fare të vogël, ku tashmë ka rreth pesë vite që e praktikon profesionin e saj si DeeJay. Ajo ka filluar të bëhet tepër e njohur gjatë jetës së natës në Tiranë, përpos suksesit të saj në radion më të dëgjuar e të dashur kudo.

Pasioni i madh që ajo për profesionin e DJ dhe muzikën në tërësi e ka bërë një DJ autodidakte nisur nga miksimet më të vogla në përpunimin e këngëve të ndryshme. Ankloe na ka sugjeruar 20 këngët më të mira sipas saj, që mund t’i dëgjoni nga mëngjesi e deri në darkë këto ditë të ngrohta pranverore…

1
Sia & Diljit Dosanjh
Hass Hass
2
Cannons
Loving You
3
RACK
9ΜΜ
4
Misha Miller x Sasha Lopez
Mahala
5
Nico De Andrea
Corazon
6
Manda x Nesco feat. ZADI
Only You
7
Tallisker & LA Vision
Somewhere
8
wrs
Llámame
9
Giorgos Mazonakis, Arash
Tora Tora (Boro Boro)
10
Joalin
La Chica-cá
11
SKYLAR
Jungle Type Love
12
Alewya
Play
13
Astrid S
2AM (Matoma remix)
14
Cheat Codes feat. Birdy
Head Up
15
Klangkarussell, GIVVEN
Afterglow
16
Bakermat
Baianá
17
Peggy Gou, Lenny Kravitz
I Believe In Love Again
18
The Knocks & SOFI TUKKER
One On One
19
Cassö x Raye x D Block Europe
Prada
20
Claude
Layla (Take Me On Your Way)