Dj Danko’s – Spring Mix

Kemi hyrë zyrtarisht në pranverë dhe ajo që na nevojitet më së shumti është energjia e mirë për të lënë pas ditët e zymta të dimrit. Dhe ja ku gjendemi në playlist-ën e Dj Dankos pikërisht për këtë…

Ai është një djalosh i ri që e nisi karrierën e tij krejt rastësisht duke zbuluar më tej pasionin e tij për muzikën dhe talentin për të miksuar në mënyrën më të bukur. Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Dëgjoni sugjerimet e Dankos për të shoqëruar këto ditë të ngrohta pranvere e për t’u ndjerë sa më mirë…

1
Madison Beer
Make You Mine
2
Dua Lipa
Houdini
3
Tyla
Water
4
Tyla
Truth or Dare
5
Jennifer Lopez feat. Latto
Can't Get Enough
6
Jealous Friend x SBSTN
Be My Baby
7
Jack Harlow
Lovin On Me
8
Doja Cat
Paint The Town Red
9
Big Yavo feat. GMF Fatboy
Door Dash
10
SZA
Snooze
11
Ariana Grande
yes, and?
12
Tate McRae
greedy
13
Josh Levi
BIRTHDAY DANCE
14
Dua Lipa
Training Season
15
Doja Cat
Agora Hills
16
DPR IAN
Don't Go Insane
17
Bruce Sudano
Talkin' Ugly Truth, Tellin' Pretty Lies
18
Ayra Starr
Rush
19
Teddy Swims
Lose Control
20
Justin Timberlake
Selfish
21
Bryson Tiller
Whatever She Wants
22
Alok & Bebe Rexha
Deep In Your Love
23
Kevin Gates
It Won't Happen
24
Ofenbach feat. Norma Jean Martine
Overdrive
25
Kungs, David Guetta, Izzy Bizu
All Night Long
26
Tate McRae
exes
27
Purple Disco Machine, Kungs ft. Julian Perretta
Substitution
28
Paul Russell
Lil Boo Thang