Dj Vini – Summer Hits

Dj Vini është një nga Dj rezidentë të Top Albania Radio-s, ndër ata që kanë më shumë vite që punojnë në familjen e madhe të kësaj radio dhe ndër ata që punën e bën me shumë pasion. Përzgjedhjen e tij muzikore së bashku me prezantimin dhe informacionet shoqëruese e dëgjoni në radhën e tij në “Selected by” të dielën në orën 20:00-22:00. Dj Vini është dhe autor i një dokumentari realizuar për fillimet e Top Albania Radios, të cilin e gjeni në kanalin e Top Albania Radios në YouTube.

Jo vetëm kaq, tashmë Vini është dhe regjisori i “Wake Up”. Tashmë është koha të dëgjojmë disa nga hitet më të mira të sezonit që do të na shoqërojnë gjatë kësaj periudhe. E kush më mirë se Dj Vini mund të na njihte me përzgjedhjen më të mirë muzikore për të na shoqëruar në sezonin e verës…

1
Baby Lasagna
Rim Tim Tagi Dim
2
CYRIL
Stumblin' In
3
Eminem
Houdini
4
bbno$
lil' freak
5
Wolfram & Josh Ludlow
Yoyo Disco (Purple Disco Machine Remix)
6
Artemas
i like the way you kiss me
7
Shaboozey
A Bar Song (Tipsy)
8
Benson Boone
Beautiful Things
9
Zerb feat. Sofiya Nzau
Mwaki
10
David Guetta & OneRepublic
I Don't Wanna Wait
11
Rita Ora
Ask & You Shall Receive
12
Teddy Swims
The Door
13
Ella Henderson ft. Rudimental
Alibi
14
Anyma
Pictures Of You
15
Taylor Swift feat. Post Malone
Fortnight
16
Ayo
Money Love
17
Billie Eilish
LUNCH
18
Sabrina Carpenter
Espresso
19
Teddy Swims
Lose Control
20
Moncrieff
Kiss Me