Dj Vini’s – Spring Mix

Dj Vini është një nga Dj rezidentë të Top Albania Radio-s, ndër ata që kanë më shumë vite që punojnë në familjen e madhe të kësaj radio dhe ndër ata që punën e bën me shumë pasion. Përzgjedhjen e tij muzikore së bashku me prezantimin dhe informacionet shoqëruese e dëgjoni në radhën e tij në “Selected by” të dielën në orën 22:00-00:00. Dj Vini është dhe autor i një dokumentari realizuar për fillimet e Top Albania Radios, të cilin e gjeni në kanalin e Top Albania Radios në YouTube.

Jo vetëm kaq, Vini është po ashtu dhe regjisori i “Wake Up”. Është koha të dëgjojmë disa nga hitet më të mira të sezonit që do të na shoqërojnë gjatë kësaj periudhe, përzgjedhur nga ai.

1
Bishop Briggs
Triumph
2
Benson Boone
Beautiful Things
3
Zerb feat. Sofiya Nzau
Mwaki
4
Teddy Swims
Lose Control
5
Argy & Omnya
Aria
6
INNA
INNA
7
Dua Lipa
Training Season
8
USHER
Kissing Strangers
9
Justin Timberlake
Selfish
10
Mahmood
TUTA GOLD
11
Pharrell Williams, Miley Cyrus
Doctor (Work It Out)
12
Beyoncé
TEXAS HOLD 'EM
13
Africanism, ARKADYAN & Bob Sinclar
Leleley
14
Nina Nesbitt
Pages
15
Justin Timberlake
Drown
16
Jason Derulo & Michael Bublé
Spicy Margarita
17
Jennifer Lopez feat. Latto
Can't Get Enough
18
Angelina Mango
La noia
19
Kungs, David Guetta, Izzy Bizu
All Night Long
20
The Weeknd, Madonna, Playboi Carti
Popular
21
Dua Lipa
Houdini
22
Alok & Bebe Rexha
Deep In Your Love
23
Ariana Grande
we can't be friends (wait for your love)
24
Norah Jones
Paradise
25
Martin Garrix & DubVision
Empty