Dj Wizii – Autumn Hits

Eksperiencën e tij në radio e ka nisur në 2016-ën ndërkohë që pjesë e TAR është bërë një vit më vonë. Fokusi i tij kryesor janë rrymat “Dance”, “Pop”, R&B”, “House” dhe “EDM”. Wizii është një ndër Dj më të ri e të talentuar në kryeqytet. Që prej vitit 2015 ai është aktiv duke performuar në klubet më të frekuentuara të Tiranës.

Por ashtu si çdo herë, Dj Wizii sjell një frymë tjetër, një freski ndryshe. Një playlist e veçantë me një larmi rrymash, duke nisur nga Dance, Hip-Hop, R&B e shumë hite të tjera të publikuara së fundmi dhe që janë shumë të suksesshme. Këtu, Dj Wizii na njeh këtë herë me 20 këngët që sipas tij do të na shoqërojnë këtë sezon.

1
Dua Lipa
Dance The Night
2
Miley Cyrus
Flowers
3
Myke Towers
Lala
4
David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray
Baby Don’t Hurt Me
5
Chris Brown
Summer Too Hot
6
Libianca
People
7
Leigh-Anne feat. Ayra Starr
My Love
8
J Balvin, USHER, DJ Khaled
Dientes
9
Barack Adama Feat. GIMS
T'Epauler
10
Icona Pop
Stick Your Tongue Out
11
Gaia, Sean Paul, ChildsPlay
Boca
12
Donny Duardo, Snoop Dogg
Drop It Like It's Hot TikTok Remix
13
Jaywillz
Medicine
14
Roger Sanchez
Again
15
Kelis
Milkshake 20 (Alex Wann Remix)
16
Cut Off
Lonely
17
HUGEL x Jude & Frank x Paolo Pellegrino feat. Martina Camargo
Rio Rio
18
Calvin Harris, Sam Smith
Desire
19
Martin Garrix & Lloyiso
Real Love
20
Alban Chela & Tiri Gjoci
Killing Me
21
Swedish House Mafia and The Weeknd
Moth To A Flame