Dj Wizii – Summer Hits

Ergys Daci apo siç njihet ndryshe si Wizii Dj, është një ndër Dj më të ri e të talentuar në kryeqytet. Që prej vitit 2015 ai është aktiv duke performuar në klubet më të frekuentuara të Tiranës.

Eksperiencën e tij në radio e ka nisur në 2016-ën ndërkohë që pjesë e TAR është bërë një vit më vonë. Fokusi i tij kryesor janë rrymat “Dance”, “Pop”, R&B”, “House” dhe “EDM”. Si gjithmonë Dj Wizii sjell një frymë tjetër, një freski ndryshe. Zbuloni cilat janë sipas tij 20 këngët më të mira që do t’ju shoqërojnë gjatë sezonit të verës…

1
David Guetta & OneRepublic
I Don't Wanna Wait
2
R3HAB & Jonas Blue feat. Ava Max, Kylie Cantrall
Sad Boy
3
R3HAB, Jason Derulo
Animal
4
Benson Boone
Beautiful Things
5
Wolfram & Josh Ludlow
Yoyo Disco (Purple Disco Machine Remix)
6
Dua Lipa
Whatcha Doing
7
Sia feat. Chaka Khan
Immortal Queen
8
Sabrina Carpenter
Espresso
9
Topic x A7S
Out My Head
10
J Balvin, USHER, DJ Khaled
Dientes
11
TWOPILOTS & AALLAR ft. Che'Nelle
Tell Me You Love Me
12
ROSALÍA
TUYA
13
Jason Derulo, Frozy & Tomo
From The Islands (Kompa Passion)
14
Soolking ft. Gazo
Casanova
15
Aya Nakamura feat. Ayra Starr
Hypé
16
Ledri Vula x Elvana Gjata
NO LOVE
17
David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray
Baby Don’t Hurt Me
18
Valeron
Heartbeat
19
Jax Jones, Zoe Wees
Never Be Lonely
20
HUGEL x Jude & Frank x Paolo Pellegrino feat. Martina Camargo
Rio Rio