Dj Wizii – Summer Hits

Ergys Daci apo siç njihet ndryshe si Wizii Dj, është një ndër Dj më të ri e të talentuar në kryeqytet. Që prej vitit 2015 ai është aktiv duke performuar në klubet më të frekuentuara të Tiranës.

Eksperiencën e tij në radio e ka nisur në 2016-ën ndërkohë që pjesë e TAR është bërë një vit më vonë. Fokusi i tij kryesor janë rrymat “Dance”, “Pop”, R&B”, “House” dhe “EDM”. Si gjithmonë Dj Wizii sjell një frymë tjetër, një freski ndryshe. Zbuloni cilat janë sipas tij 20 këngët më të mira që do t’ju shoqërojnë gjatë sezonit të verës…

1
David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray
Baby Don’t Hurt Me
2
Purple Disco Machine, Kungs
Substitution
3
Libianca
People (Check On Me)
4
Calvin Harris, Ellie Goulding
Miracle
5
Zara Larsson
Can't Tame Her
6
KSHMR x Tungevaag
Close Your Eyes
7
Nando Fortunato
Then Again
8
Big Time Rush and Maffio
Dale Pa 'Ya
9
ESCAPEPLAN, Reylovesu, & Sak Noel
Bad Girl
10
Years & Years
100% Pure Love
11
Becky Hill, David Guetta
Remember
12
Sech, Daddy Yankee, J Balvin, Rosalía, Farruko
Relación Remix
13
Marshmello, Farruko
Esta Vida
14
Rui Da Silva
Touch Me
15
Bob Sinclar x FISHER x David Guetta x Timbaland x Calvin Harris
World Hold On
16
L.A.X.
Sempe
17
Regard, Years & Years
Hallucination
18
Farruko, Victor Cardenas, Dj Adoni
El Incomprendido
19
Jax Jones, MNEK
Where Did You Go
20
Ayra Starr
Rush