Dj Wizii’s – Spring Mix

Ergys Daci apo siç njihet ndryshe si Wizii Dj, është një ndër Dj më të ri e të talentuar në kryeqytet. Që prej vitit 2015 ai është aktiv duke performuar në klubet më të frekuentuara të Tiranës.

Eksperiencën e tij në radio e ka nisur në 2016-ën ndërkohë që pjesë e TAR është bërë një vit më vonë. Fokusi i tij kryesor janë rrymat “Dance”, “Pop”, R&B”, “House” dhe “EDM”. Si gjithmonë Dj Wizii sjell një frymë tjetër, një freski ndryshe. Zbuloni cilat janë sipas tij disa nga këngët më të mira që do t’ju shoqërojnë gjatë sezonit të pranverës…

1
Tyla
Water
2
Dua Lipa
Training Season
3
David Guetta & Kim Petras
When We Were Young (The Logical Song)
4
Teddy Swims
Lose Control
5
Kygo, Ava Max
Whatever
6
USHER, Summer Walker, 21 Savage
Good Good
7
Calvin Harris, Sam Smith
Desire
8
RAYE, 070 Shake
Escapism
9
The Weeknd, Madonna, Playboi Carti
Popular
10
Tate McRae
greedy
11
Lizzo
2 Be Loved (Am I Ready)
12
Katy Perry
Harleys In Hawaii
13
INNA
Cheeky
14
Tiësto & Karol G
Don't Be Shy
15
Alok & Bebe Rexha
Deep In Your Love
16
Purple Disco Machine, Kungs ft. Julian Perretta
Substitution
17
Nicky Youre, dazy
Sunroof
18
Jax Jones, Zoe Wees
Never Be Lonely
19
Jason Derulo & Michael Bublé
Spicy Margarita
20
Kris Kross Amsterdam x Sofía Reyes x Tinie Tempah
How You Samba