Dj XXL – Autumn Hits

Erald Konçi apo Dj XXL pas disa vitesh eksperiencë si Dj në disa radio lokale dhe në disa klube nate, në dhjetor të vitit 2001 iu bashkua stafit të TAR. Dj XXL ka shumë vite që është pjesë e botës së muzikës dhe gjithashtu një ndër Dj resident të radios shumë të dashur për të gjithë dëgjuesit, Top Albania Radio.

Pavarësisht se shoqëron me muzikë programet si “Një këngë për ty”, rryma e preferuar e Dj XXL mbetet “house & techno”. Gjithashtu me XXL jeni njohur gjatë të dielave në “Selected By” me muzikën më të mirë të përzgjedhur prej tij. Në këtë playlist, Dj XXL na njeh me disa nga këngët më të mira me të cilat ky sezon do të përjetohet edhe më bukur.

1
Calvin Harris, Sam Smith
Desire
2
Måneskin
HONEY (ARE U COMING?)
3
Tom Walker
Burn
4
Miley Cyrus
Used To Be Young
5
The Killers
Your Side of Town
6
James Arthur
Blindside
7
James Blunt
Beside You
8
Michaël Brun, Anne-Marie, Becky G
Coming Your Way
9
*NSYNC
Better Place
10
OneRepublic, Assassin's Creed, Mishaal Tamer
Mirage
11
Thirty Seconds To Mars
Seasons
12
Tiësto & BIA, 21 Savage
BOTH
13
J Balvin, USHER, DJ Khaled
Dientes
14
Mae Stephens, Meghan Trainor
Mr Right
15
Vasco Rossi
Gli Sbagli Che Fai
16
Tomorrow & Together ft. Anitta
Back For More
17
The Blessed Madonna ft. Jacob Lusk
Mercy
18
Alan Walker & Zak Abel
Endless Summer
19
Issey Cross
Bittersweet Goodbye
20
Michaël Brun
Jessica