Dj XXL – Summer Hits

Dj XXL ka shumë vite që është pjesë e botës së muzikës dhe gjithashtu një ndër Dj resident të radios shumë të dashur për të gjithë dëgjuesit, Top Albania Radio. Padyshim që me XXL jeni njohur gjatë të dielave në “Selected By” me muzikën më të mirë të përzgjedhur prej tij, por ai gjithashtu na shoqëron çdo ditë në “Një Këngë Për Ty”.

Dj XXL këtë herë vjen me një tjetër përzgjedhje të tijën. XXL do të na njohë në këtë playlist me 20 këngët më të mira që do t’i dëgjojmë gjatë gjithë verës. Zbulojini ato…

1
Eminem
Houdini
2
bbno$
lil' freak
3
Elodie
Black Nirvana
4
John Summit & Sub Focus ft. Julia Church
Go Back
5
Lola Indigo, Manuel Turizo
1000COSAS
6
Black Eyed Peas, El Alfa ft. Becky G
TONIGHT
7
The Script
Both Ways
8
Ermal Meta
Mediterraneo
9
ANOTR, Erik Bandt feat. Leven Kali
How You Feel
10
Lusaint
Sober
11
Anitta, Sam Smith
Ahi
12
Sam Tompkins
Numb
13
Lost Frequencies & David Kushner
In My Bones
14
DJ Snake, Peso Pluma
Teka
15
Darin
Electric
16
Shakira, Cardi B
Puntería
17
Mahmood, Angèle
SEMPRE / JAMAIS
18
Sia
I Forgive You
19
Jamie Jones & Jazzy
We Groovin
20
Saint Levant feat. Kehlani
Allah Yihmeeki