Dj XXL – Summer Hits

Dj XXL ka shumë vite që është pjesë e botës së muzikës dhe gjithashtu një ndër Dj resident të radios shumë të dashur për të gjithë dëgjuesit, Top Albania Radio. Padyshim që me XXL jeni njohur gjatë të dielave në “Selected By” me muzikën më të mirë të përzgjedhur prej tij, por ai gjithashtu na shoqëron çdo ditë në “Një Këngë Për Ty”.

Dj XXL këtë herë vjen me një tjetër përzgjedhje të tijën. XXL do të na njohë në këtë playlist me 20 këngët më të mira që do t’i dëgjojmë gjatë gjithë verës. Zbulojini ato…

1
Yandel, Will.i.am, El Alfa, One Six
Rómpela
2
Sophie and the Giants feat. MEARSY
DNA
3
Claude
Ladada (Mon Dernier Mot)
4
Purple Disco Machine, Kungs
Substitution
5
Annalisa
Mon Amour
6
Black Eyed Peas, Daddy Yankee
Bailar Contigo
7
Kim Petras & Nicki Minaj
Alone
8
The Blessed Madonna feat. The Joy
Shades of Love
9
Romy
Enjoy Your Life
10
James Carter & Ofenbach feat James Blunt
Can't Forget You
11
Nothing But Thieves
Welcome to the DCC
12
Rita Ora feat. FatboySlim
Praising You
13
Jonas Blue, RANI
Finally
14
Gianni Morandi feat. Jovanotti
Evviva!
15
Ice Spice & Nicki Minaj
Princess Diana
16
71 Digits x Robin S
Love For Love
17
Jax Jones, Calum Scott
Whistle
18
Marshmello, Farruko
Esta Vida
19
Armin van Buuren & Punctual feat. Alika
On & On
20
Miley Cyrus
River