Dj XXL’s – Spring Mix

Dj XXL ka shumë vite që është pjesë e botës së muzikës dhe gjithashtu një ndër Dj resident të radios shumë të dashur për të gjithë dëgjuesit, Top Albania Radio. Padyshim që me XXL jeni njohur gjatë të dielave në “Selected By” me muzikën më të mirë të përzgjedhur prej tij, por ai gjithashtu na shoqëron çdo ditë në “Një Këngë Për Ty”.

Dj XXL këtë herë vjen me një tjetër përzgjedhje të tijën. XXL do të na njohë në këtë playlist me 20 këngët më të mira që do t’i dëgjojmë gjatë gjithë këtij sezoni pranveror. Zbulojini ato…

1
Calvin Harris, Rag'n'Bone Man
Lovers In A Past Life
2
Conan Gray
Lonely Dancers
3
Dua Lipa
Training Season
4
Beyoncé
TEXAS HOLD 'EM
5
USHER
Kissing Strangers
6
Mahmood
TUTA GOLD
7
Benjamin Ingrosso
Kite
8
TONES AND I
DREAMING
9
Purple Disco Machine, ÁSDÍS
Beat Of Your Heart
10
Justin Timberlake
Selfish
11
Marshmello, venbee
No Man's Land
12
Alan Walker, YUQI of (G)I-DLE, JVKE
Fire!
13
Reneé Rapp, Megan Thee Stallion
Not My Fault
14
Zerb feat. Sofiya Nzau
Mwaki
15
Bishop Briggs
Triumph
16
Alice Merton
run away girl
17
Ariana Grande
yes, and?
18
Rita Ora
Shape Of Me
19
Enrique Iglesias, Yotuel
Fría
20
Gwen Stefani & Blake Shelton
Purple Irises