Dori Dj’s Top 20 Songs Of 2023

Top Albania Radio gjithmonë rezervon surpriza për të gjithë dëgjuesit e saj. Këtë herë ne kemi menduar të sjellim sërish në vëmendjen tuaj disa nga këngët më të mira të këtij viti. Në këtë playlist, Dori Dj do të na njohë me përzgjedhjen e tij. Ai është një ndër Dj-të më të njohur të jetës së natës si dhe ka miksuar krah Dj-it me famë botërore, Tiesto në “Havana Sun Festival”.

Karriera e tij ka nisur në “Top Albania Radio” dhe kurrë nuk është larguar prej saj, por qëndron duke seleksionuar me shumë kujdes muzikën dhe menaxhuar programet e TAR. Teksa jemi në ditët e fundit të vitit 2023, le të njihemi me disa nga hitet e këtij viti, të cilat sipas Dori Dj, janë ato që e bënë 2023 të ndihet më mirë nën ritmet e muzikës së duhur. Zbuloni 20 këngët më të mira të vitit të përzgjedhura më së miri nga Dori Dj…

1
Dua Lipa
Houdini
2
The Beatles
Now And Then
3
Miley Cyrus
Flowers
4
Måneskin
VALENTINE
5
Calvin Harris, Sam Smith
Desire
6
Dua Lipa
Dance The Night
7
OneRepublic, Assassin's Creed, Mishaal Tamer
Mirage
8
Taylor Swift
Cruel Summer
9
Ed Sheeran
Eyes Closed
10
Megan Thee Stallion
Cobra
11
Alec Benjamin
Different Kind Of Beautiful
12
Shakira, Fuerza Regida
El Jefe
13
Bebe Rexha & David Guetta
One in a Million
14
Tyla
Water
15
Sia
Gimme Love
16
Tiësto
Lay Low
17
Kenya Grace
Kenya Grace
18
Bad Bunny
Monaco
19
Billie Eilish
What Was I Made For?
20
Teddy Swims
Lose Control