Roi Dj – Autumn Hits

Roland Kola, apo ndryshe Roi, ka lindur më 15.03.2005 në Tiranë. Pasioni i tij më i madh është muzika dhe fitness-i, të cilat ai thotë se i japin adrenalinë dhe dëshirë për të ecur përpara.

Edhe pse ende i ri në moshë, Roit nuk i mungon dëshira dhe entuziazmi për të mësuar çdo ditë diçka të re. Nisjen e karrierës së tij në Top Albania Radio, ai shpreson që t’i shërbejë si një trampolinë për t’u hedhur në arritje edhe më të mëdha dhe për të përmbushur dëshirat e tij. Përzgjedhjen muzikore të Roi Dj, e ndjekim të dielave në emisionin “Selected By”. Këtë herë ai na prezanton me 20 hitet më të mira që mund t’i dëgjojmë këtë periudhë vjeshte…

1
Calvin Harris, Sam Smith
Desire
2
Måneskin
HONEY (ARE U COMING?)
3
The Weeknd, Madonna, Playboi Carti
Popular
4
Martin Garrix & Lloyiso
Real Love
5
Swedish House Mafia
Ray Of Solar
6
Dua Lipa
Dance The Night
7
Tove Lo
Elevator Eyes
8
French Montana, Swae Lee ft. Lojay, Jess Glynne
Wish U Well
9
Tiësto & BIA, 21 Savage
BOTH
10
Alesso & John Newman
Call Your Name
11
Kylie Minogue
Tension
12
Tate McRae
greedy
13
Tiësto
Drifting
14
Marco Mengoni, Elodie
Pazza Musica
15
Glockenbach & Ella Henderson
Lifeline
16
The Kolors
ITALODISCO
17
Calvin Harris, Ellie Goulding
Miracle
18
Zara Larsson, David Guetta
On My Love
19
Fred again..
adore u
20
Central Cee x Dave
Sprinter