Roi Dj – Summer Hits

Roland Kola, apo ndryshe Roi, ka lindur më 15.03.2005 në Tiranë. Pasioni i tij më i madh është muzika dhe fitness-i, të cilat ai thotë se i japin adrenalinë dhe dëshirë për të ecur përpara. Edhe pse ende i ri në moshë, Roit nuk i mungon dëshira dhe entuziazmi për të mësuar çdo ditë diçka të re.

Nisjen e karrierës së tij në Top Albania Radio, ai shpreson që t’i shërbejë si një trampolinë për t’u hedhur në arritje edhe më të mëdha dhe për të përmbushur dëshirat e tij. Në këtë playlist ai na sugjeron me disa nga këngët më të mira që do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë sezonit të verës…

1
Miley Cyrus
Flowers
2
Rita Ora feat. FatboySlim
Praising You
3
Sofi Tukker
Jacaré
4
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
5
Tiësto feat. Tate McRae
10:35
6
Metro Boomin, The Weeknd, 21 Savage
Creepin'
7
PinkPantheress, Ice Spice
Boy’s a liar Pt. 2
8
SZA
Kill Bill
9
James Carter & Ofenbach feat James Blunt
Can't Forget You
10
Lizzo
2 Be Loved (Am I Ready)
11
RAYE, 070 Shake
Escapism
12
Shakira, Bizarrap
Music Sessions #53
13
Alok & James Arthur
Work With My Love
14
Sigala, MNEK
Radio
15
Måneskin
Baby said
16
Rita Ora
You Only Love Me
17
FAST BOY & Topic
Forget You
18
Rema, Selena Gomez
Calm Down
19
Fireboy DML & Ed Sheeran
Peru
20
Harry Styles
As It Was
21
John Newman
Hold On To My Love
22
Dimitri Vegas & Like Mike x Ne-Yo x Danna Paola
Mexico
23
MistaJam
Nothing Else Matters
24
Romy
Enjoy Your Life
25
Marshmello, Farruko
Esta Vida
26
Libianca
People (Check On Me)
27
Yandel, Will.i.am, El Alfa, One Six
Rómpela
28
Big Time Rush and Maffio
Dale Pa 'Ya
29
Jake Shears
Too Much Music
30
Sam Smith, Koffee, Jessie Reyez
Gimme
31
P!NK
Never Gonna Not Dance Again
32
Ed Sheeran
Eyes Closed
33
LF SYSTEM
Afraid To Feel
34
The Weeknd & Ariana Grande
Die For You
35
Jason Derulo & Shouse
Never Let You Go