Saix Dj – Summer Hits

SAIX, një nga shtyllat e postproduksionit në Top Albania Radio, DJ dhe Producer. Me fillesat e tij në radiot lokale në vendlindjen Gjirokastër, Saimir Mevlani, njohur ndryshe si SAIX, i është bashkuar stafit të Top Albania Radio-s prej vitit 2012.

Dj SAIX e keni dëgjuar prej kohësh tashmë në emisionin e tij në Top Albania Radio, “Top Albania Classics” çdo të shtunë me muzikën e tij të përzgjedhur të rrymës house dhe deep house. Zbuloni 20 këngët e zgjedhura për ju në këto ditë të nxehta nga Dj SAIX…

1
WITH U
Karibu
2
Francis Mercier, Frigid Armadillo, Luedji Luna
Yara
3
Don Diablo, Rehab, Neeka
Disco Marathon
4
Chris Brown, Davido
Hmmm
5
DJSM & Alejandro Diego
Celebrando
6
Welshy, Hailey May
Feel
7
Tujamo x Nathan C x Busy Reno
Lonely People
8
Topic x A7S
Out My Head
9
Zerb, The Chainsmokers, Ink
Addicted
10
Robin Schulz & Wes
Alane
11
Wolfram & Josh Ludlow
Yoyo Disco (Purple Disco Machine Remix)
12
Nelly Furtado, Tove Lo, SG Lewis
Love Bites
13
Bebe Rexha
Chase It (Mmm Da Da Da)
14
Barry Can't Swim
Kimbara
15
Becky Hill
Right Here
16
R3HAB, Jason Derulo
Animal
17
PNAU
Nostalgia
18
Africanism presents ARKADYAN & Bob Sinclar
Leleley
19
KAROL G, Tiësto
CONTIGO
20
Kungs, David Guetta, Izzy Bizu
All Night Long