Saix Dj – Summer Hits

SAIX, një nga shtyllat e postproduksionit në Top Albania Radio, DJ dhe Producer. Me fillesat e tij në radiot lokale në vendlindjen Gjirokastër, Saimir Mevlani, njohur ndryshe si SAIX, i është bashkuar stafit të Top Albania Radio-s prej vitit 2012.

Dj SAIX e keni dëgjuar prej kohësh tashmë në emisionin e tij në Top Albania Radio, “Top Albania Classics” çdo të shtunë me muzikën e tij të përzgjedhur të rrymës house dhe deep house. Zbuloni 20 këngët e zgjedhura për ju në këto ditë të nxehta nga Dj SAIX…

1
OneRepublic
I Ain’t Worried
2
Purple Disco Machine, Kungs
Substitution
3
Rita Ora feat. @FatboySlim
Praising You
4
SOFI TUKKER
Jacaré
5
Sophie and the Giants feat. MEARSY
DNA
6
Ferry Ultra, Ashley Slater
Why Did You Do It (Never Dull Extended Remix)
7
Armin van Buuren & Punctual feat. Alika
On & On
8
Bebe Rexha & Snoop Dogg
Satellite
9
Gianni Morandi ft. Jovanotti
Evviva!
10
MistaJam
Nothing Else Matters
11
Jamie Jones
Lose My Mind
12
Romy
Enjoy Your Life
13
PNAU, Khalid
The Hard Way
14
Sigala, MNEK
Radio
15
Sub Focus
Fine Day
16
Jonas Blue, RANI
Finally
17
Skrillex, Missy Elliott, & Mr. Oizo
RATATA
18
j-hope with J. Cole
'on the street
19
Jax Jones, Calum Scott
Whistle
20
Tommaso Paradiso
Viaggio Intorno Al Sole
21
Mau P
Drugs From Amsterdam